Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu Mersin

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu Mersin konusu Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu Hakkında - Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu Tanıtım - Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu Resimleri - Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu İletişim

Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu Mersin Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Anamur Rüştü Kazım Yücelen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

MAHALLESİ : ÇARIKLAR BELDESİ

OKUL ADI : RÜŞTÜ KAZIM YÜCELEN İLKÖĞRETİM OKULU

E - POSTA : Yok

TELEFON - FAX : 3248271010

ADRESİ : ÇARIKLAR BELDESİ -ANAMUR

OKULUN WEB SİTESİ : Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş