Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu

'Üniversiteler' forumunda Mavi_Sema tarafından 15 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu konusu
    Anadolu Üniversitesi Porsuk Meslek Yüksekokulu

Porsuk Meslek Yüksekokulu
    Birimin Sayfası
    Porsuk Meslek Yüksekokulu, atölye ve laboratuvarlarıyla yeterli donanıma sahip, teknik bilimler ağırlıklı eğitim vermektedir. Her boyuttaki sanayi işletmelerinin gereksinim duyduğu nitelikli insan gücünü yetiştirmeyi amaçlayan Porsuk Meslek Yüksekokulu, kendi alanında örnek eğitim kurumlarından biridir.

Programlar : Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İÖ), Çocuk Gelişimi (İÖ), El Sanatları (İÖ), Elektrik (İÖ), Endüstriyel Elektronik (İÖ), Endüstriyel Kalıpçılık (İÖ), Endüstriyel Otomasyon (İÖ), Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Makine (İÖ), Makine-Resim-Konstrüksiyon (İÖ), Mobilya ve Dekorasyon (İÖ), Radyo-Televizyon Tekniği, Radyo-Televizyon Tekniği (İÖ), Raylı Sistemler Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Raylı Sistemler İşletmeciliği, Raylı Sistemler Makine Teknolojisi, Raylı Sistemler Yol, Otomotiv (İÖ), Tasarım ve Basım Yayımcılık, Tasarım ve Basım Yayımcılık (İÖ), Tekstil (İÖ)

Tanıtım Kataloğu [​IMG] [​IMG]
    Web : Birim Web Sayfası
    E-mail: pmyo@anadolu.edu.tr
    Tel (0222) 224 13 89
    Faks (0222) 224 13 90
    Osmangazi Mah. Basın Şehitleri Caddesi, 26140 ESKİŞEHİR

Bu Sayfayı Paylaş