Ana Okulu 2.Dönem Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanagı

'Öğretmenlerimizin Bölümü' forumunda Mavi_inci tarafından 6 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Mavi_inci

Mavi_inci Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ana Okulu 2.Dönem Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanagı konusu
    ANAOKULU 2.DÖNEM 2.ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

TARİH:15/05/2009 SAAT:12:00

YER:ÖĞRETMENLER ODASI

GÜNDEM MADDELERİ

1- Açılış ve yoklama
    2- Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması
    3- Secici komisyon üyelerinin seçilmesi

GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLMESİ VE ALINAN KARARLAR

1. Açılış ve yoklama:
    Okul Müdürü ………………………başkanlığında Öğretmen odasında daha önce bildirilen gündemin okunması ve hoş geldiniz dilekleri ile yoklama yapılarak başlandı. Toplantıya katılımın tam olduğu görüldü

2. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması:

Saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

3. 2009 2010 Eğitim Öğretim Yılı için yeni öğrenciler için secici komisyon üyelerinin seçilmesi:

Okul Öncesi Eğitim Kurumları Yönetmeliği sınıf öğretmeni …………………………. tarafından yüksek sesle okundu. 2009 2010 itim Öğretim Yılı için yeni öğrenciler için secici komisyon üyelerinin görevleri hakkında bilgi verildi. 2009 2010 Eğitim Öğretim Yılı için yeni öğrenciler için secici komisyonda görev almak isteyen öğretmenler …………………,…………………………..,2009 2010 Eğitim Öğretim Yılı için yeni öğrenciler için secici komisyon üyeleri Müdür Yardımcısı ……………………………… Başkanlığında …………………………….. ve ……………………………… olarak belirlendi ve karara bağlandı.Komisyonun 2009-2010 Eğitim Öğretim yılında açılacak yaş grupları ve ürünlerini belirlemek ve ücretsiz okutulacak öğrenciler için konulacak şartlar için 25/05/2009 tarihinde toplanması kararı alındı

Okul Müdürünün İyi dilek ve temenniler ile toplantıya son verildi.

nıf öğretmeni Sınıf öğretmeni Sınıf öğretmeni

nıf öğretmeni Sınıf öğretmeni Sınıf öğretmeni

nıf öğretmeni Sınıf öğretmeni Müdür Yardımcısı

Okul Müdürü

Bu Sayfayı Paylaş