America's Army 3.0 İndir

'Ücretsiz Oyunlar (Free)' forumunda Siraç tarafından 9 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

America's Army 3.0 İndir konusu America's Army 3.0

Tanıtım:
    Amerikan ordusunun resmi bilgisayar oyunu olan America's Army, geliştirilmiş oynanış ve iyileştirilmiş grafikler ve daha birçok özellik getiren 3.0 versiyonu ile karşınıza çıkıyor.

Oyunda ismine uygun olarak Amerikan askerlerinin kullandığı elbiseler, taşıtlar, silahlar, cephaneler vb. araç gereçler bulunmakta. İsterseniz oyuna başlamadan önce bir eğitim dönemine girebiliyorsunuz.

Yeni 3.0 versiyonu ile oyundaki ses ve grafik efektleri daha da geliştirilmiş. Aşağıdaki linkten oyuna ait film ve resimlere bakarak farkı sizlerde görebilirsiniz.

Oyunda dost kuvvetler, düşman kuvvetleri, çevresel kuvvetler olmak üzere üç adet güç var. Dost ve düşman kuvvetleri oyundaki aktif güçler iken çevresel kuvvetler ise oyunda göreceğiniz siviller gibi diğer karakterleri oluşturuyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:
    - Microsoft Windows Vista / XP SP2
    - 3.0 GHz Tek çekirdek işlemci
    - 1 GB bellek
    - Shader 3.0 destekli ekran kartı
    - Direct X 9.0c
    - 5 GB boş disk alanı
    - Genişband internet bağlantısı

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
    - Microsoft Windows Vista / XP SP2
    - 2.4 GHz Dual Core işlemci
    - 2 GB bellek
    - Shader 3.0 destekli ekran kartı
    - Direct X 9.0c
    - 5 GB boş disk alanı
    - Genişband internet bağlantısı

Editör'den: Size şunu söyleyebilirim ki Amerikan Ordusu eğitimin bir parçası olarak askerlere bu oyunu oynatıyor. Kim bilir belki bir gün Türk Ordusu da böyle bir faaliyet başlatır.

Oyun hakkında detaylı bilgi edinmek, oyuna ait resim ve filmleri incelemek için: AA3 tıklayınız.

Önemli Notlar:
    -Sunulan program oyunun kurulum yardımcısıdır. Oyunun tamamını sadece bu yardımcı vasıtası ile kurabilirsiniz.
    - Kurulum öncesi bilgisayarınızda 5 GB boş alan bırakınız.
    -Daha sonra AA3 Üyelik adresinden ücretsiz üyelik temin etmeniz gerekiyor.
    -Aldığınız kullanıcı adı ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

Boyut : 274 Kb

Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista

Üretici Firma : America's Army

America's Army 3.0

Bu Sayfayı Paylaş