American History Lux Download - Amerikan Tarihini Anlatan Strateji Oyunu İndir

'Demo Oyun İndir' forumunda Siraç tarafından 21 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

American History Lux Download - Amerikan Tarihini Anlatan Strateji Oyunu İndir konusu American History Lux Download - Amerikan Tarihini Anlatan Strateji Oyunu İndir

Sürüm : 1[​IMG]12
    Boyut : 25[​IMG]7 Mb
    Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
    Kısıtlama : İlk üç savaş
    Dil : Ingilizce
    İşletim Sistemi : Windows 98/Me/NT/2000/XP
    Üretici Firma : Sillysoft Games

»»» Programı indir «««

Tanıtım:
    American History Lux, Amerikan tarihini biçimlendiren savaşların bilgisayar ortamına aktarıldığı bir strateji oyunudur[​IMG] Amerika Birleşik Devletleri'nin yükselişi için Kuzey Amerika'da sömürge kurmakla işe başlayabilirsiniz[​IMG] Dünya savaşı ve ABD'nin deniz aşırı seferi takip edilebilir[​IMG] Her savaş sonunda önemli bir şehir ve zaman, harita üzerinde ayrıntılı bir bilgi olarak belirtilir[​IMG] Ayrıca Wikipedia sitesi üzerinden bu savaş ve geçmiş hakkında ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz[​IMG]

Oyunun içinde 4 farklı düzeyde meydan okuma var[​IMG] Oyuna ana menüden başlayıp, oyuncu hareket ve taktiklerini belirleyebilirsiniz[​IMG] Düşmana saldırmak için bir ordu seçin[​IMG] Düşmanı bozguna uğrattıktan sonra otomatik olarak karanın o bölümü kontrolünüz altına geçmiş olur[​IMG] Bu seriler adım adım tekrarlandıktan sonra bir ülkenin tümünü ele geçirebilirsiniz[​IMG] Kazanan ordu üyelerine kart açılır[​IMG] Her defasında bir ülkeyi yendiğinizde bir kart kazanırsınız[​IMG] Daha fazla ordu için çeşitli evrelerde ticaret yapılabilir[​IMG]

Strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız American History Lux'u deneyebilirsiniz[​IMG] Görsel bir harita üzerinde çalışabilir ve farklı ülkeleri renkli etiketlerle belirleyebilirsiniz[​IMG]

Oyunun bu demo sürümünde sadece ilk üç savaş sınırlaması vardır[​IMG] Satın aldığınızda tüm işlevler açılır[​IMG] Lisanslı fiyatı ise 15$'dır[​IMG]

Oyunun Windows haricinde Macintosh ve Linux sürümleri de vardır[​IMG]

2. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

American History Lux Download - Amerikan Tarihini Anlatan Strateji Oyunu İndir

Bu Sayfayı Paylaş