Altınova Anaokulu Ayvalık Balıkesir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Altınova Anaokulu Ayvalık Balıkesir konusu Altınova Anaokulu - Altınova Anaokulu Hakkında - Altınova Anaokulu Bilgileri - Altınova Anaokulu Resimleri - Altınova Anaokulu Ayvalık

Altınova Anaokulu Balıkesir Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Altınova Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Altınova Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Altınova Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Altınova Anaokulu Tarihçesi:
    Okulumuz 2000 yılında Altınova Belediyesine ait binada eğitim ve öğretime başlamış halen bu binada hizmet vermektedir. Kadromuz okul müdürü, 4 öğretmen, ahçı ve 2 yardımcı personelden oluşmaktadır. 1974 yılında yapılmış olan okul binamız 2975 metrekare olup; 4 sınıf, müdür odası, öğretmenler odası, mutfak, yemekhane, ambar, 2 depo, 2 salon ve düzenlenmiş olan bir oyun bahçesine sahiptir. Amacımız bulunduğumuz çevreye uygun belirlenmiş hedefler doğrultusunda çocukların yaş düzeylerine göre gelişimlerinin sağlanmasını en üst seviyede gerçekleştirmek, Atatürk ilkeleri ve okul öncesi eğitim amaçları doğrultusunda ilkokula hazırlanmalarını sağlayarak, özgüvenlerini kazanmış,başarılı birer birey olmalarını sağlamaktır

Altınova Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
    Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:ALTINOVA ANAOKULU
    Adresi:ALTINOVA ANAOKULU MERKEZ MAHALLESİ BELEDİYE YANI
    Telefon Numarası:2663383881
    Faks Numarası:2663383881
    Web Adresi:ALTINOVA ANAOKULU

Altınova Anaokulu Resimleri:
    Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...

Bu Sayfayı Paylaş