Allah (c.c) Hep Bizi Düşünüyor...(Lütfen okuyun ve düşünün)

'Dini Sohbetler Dini Forum' forumunda RiVeR_Nn tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. RiVeR_Nn

RiVeR_Nn Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Allah (c.c) Hep Bizi Düşünüyor...(Lütfen okuyun ve düşünün) konusu Allah (c.c) Hep Bizi Düşünüyor...(Lütfen okuyun ve düşünün)

(Allah rızası için bu yazıyı baştan sona okuyun.)
    Allahu Teala hep bizim iyiliğimizi düşünür fakat bunu çok az kimse anlar.Başörtü ve kapalı giyinmekle ilgili Allah C.C bize emir vermiş...Neden diye çok düşünmüştüm ve yapılan bilimsel açıklamayla anladım hikmetini...Rabbim bayanların dikkat çekici kıyafetler giymesine izin vermiyor.Bilim adamlarıda şunu açıkladı.Erkekler bayanlara kötü şeyler düşünerek baktığı zaman gözünden gelen ışınlar cilt hastalıklarına kırışıklığa neden oluyormuş.Bu yalnızca küçük bir örnek halbuki çevrenize biraz dikkatli baksanız daha neler göreceksiniz.Herşey yaratıcının eseri.Bir adam doktora gitmiş doktor yabancıymış(türk değilmiş)sonra adamda boyun kireçlenmesi çıkmış doktor adama sen müslüman değil misin diye sormuş o da müslümanım demiş.Doktorda müslümanlar namazlarını bitirken selam verir.Bu hareket kireçlenmeyi önler demiş.Adam utancından yerin dibine girmiş çünkü namaz kılmıyormuş.Arkadaşlar bu yazıyı okumanızı sağlayanda Rabbimiz.Ve bence bu yazıyı okumanız tesadüf değil.Gelin hayatımıza çeki düzen verelim ve hikmetleri anlamaya çalışalım.O kadar çok bulacaksınızki..Ve lütfen bulduklarınızı burada paylaşın ve tüm arkadaşlarmız bundan faydalansın ve sizde sevab kazanın.Rica ediyorum bundan sonra Rabbimizin emirlerine uyalım çünkü o bizim yaratıcımız lütfen bu yazıdan sonra hayatınızdaki yanlışlıkları farkedin ve düzeltin Rabbimiz affedicidir.Okuduğunuz için hepinizden Allah(C.C) razı olsun.

Bu Sayfayı Paylaş