Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu Alanya Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu Alanya Antalya konusu Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu Tanıtım - Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

ALİ NAZIM KÖSEOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ BAŞKANI ZİYARET ETTİ.
    09 Kasım 2009 Pazartesi
    Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri Dilara Havva Ferli, Ebru Çelik, Meryem Nisa Kutluca, Meryem Sinem Uyar Okul Müdürü Mustafa Gönüllü ile Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nu ziyaret ettiler.
    Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri Dilara Havva Ferli, Ebru Çelik, Meryem Nisa Kutluca, Meryem Sinem Uyar Okul Müdürü Mustafa Gönüllü ile Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nu ziyaret ettiler.

Ziyarette okul temsilcisi seçilen Dilara Havva Ferli seçimleriyle ve çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Alanya'da eğitim kurumlarına ellerinden gelen desteği yaptıklarını belirten Başkan Sipahioğlu da öğrencilere başarılar diledi ve çalışmalarla ilgili sorularını yanıtladı.

Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu Antalya Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ali Nazım Köseoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ALİ NAZIM KÖSEOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Saray Mah.Şükrü Ulusoy Cad.No:7 Alanya-Antalya

Telefon Numarası: 2425132856

E-mail Adresi :Bilgi Yok

Web Adresi :Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş