Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Konya Meram

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 3 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Konya Meram konusu Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Hakkında - Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Tanıtım - Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Resimleri - Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu İletişim

Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Devlet-vatandaş işbirliği ile yapılan okulun inşaatına 1966 yılında başlanmış, 1967 yılında tamamlanmış ve 1967-1968 Öğretim yılında eğitim öğretime açılmıştır.
    Okulun İsmi :Okul,hayırsever vatandaş Dr.Ali Ihsan Dayıoğlugil’in maddi katkıları ile yapıldığından; yapılan protokol gereği Ali Ihsan Dayıoğlugil ismi verilmiştir. 1997-1998 Öğretim Yılı başında ilköğretim Okuluna dönüşen okulumuz 2000 yılında ilk mezununu vermiştir.

Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ALİ IHSAN DAYIOĞLUGİL İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Melikşah Mah.VedaSk. No: 2 Meram / KONYA 42090
    Telefon Numarası: 3323239087
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    ali.dio@hotmail.com
    Web Adresi: - http://aliihsan.meb.k12.tr/

Ali Ihsan Dayıoğlugil İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız