Aleo SWF GIF Converter 1.4 İndir

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 22 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Aleo SWF GIF Converter 1.4 İndir konusu Aleo SWF GIF Converter 1.4

Tanıtım:
    Aleo SWF GIF Converter programı ile birkaç tıklama sayesinde, çeşitli türlerdeki resim dosyalarınızdan SWF flash animasyon dosyası türüne, SWF türündeki dosyalarınızı da GIF resim türüne çevirebilirsiniz.

Programın Çalışma Özellikleri :

JPEG, BMP, PNG, GIF türlerindeki resim dosyalarınızı Flash SWF dosyası türüne kolaylıkla çevirebilirsiniz.
    SWF dosyalarınızı GIF resim türüne çevirebilirsiniz.
    Preloader (yükleme göstergesi) ayarlayabilirsiniz.
    Çeşitli şekillerde tıklama, link verme özellikleri verebilirsiniz.
    JPEG resim görüntü kalitesi belirleyebilirsiniz.
    Arka plan müziği ekleyebilirsiniz.
    oluşturacağınız swf flash dosyasını web sitenize kolaylıkla ekleyebilmek için program tarafından HTML kodu oluşturulmaktadır.

Ekran Görüntüleri / Demo :
    Programı kurmadan ekran görüntülerinden bir ön fikir edinmek isterseniz üreticinin Ekran Görüntüleri Sayfasına bakabilirsiniz.

Yardım Dokümanı :
    Üreticinin sitesi üzerindeki resimli yardım dokümanına gitmek için buraya tıklayınız…

Lisans & Ücret Bilgisi :
    Program 30 günlük deneme sürümü ile kurulmakta ve oluşturacağınız flash animasyonların üzerine "Trial Version" şeklinde bir ibare yerleştirilecektir.
    Programı 30 günün sonunda kullanmaya devam edebilmek için 19.95 Usd. Karşılığında üreticiden lisans anahtarı satın almalısınız. Lisans satın aldığınızda ömür boyu ücretsiz versiyon yükseltme ve üreticinin çıkaracağı yeniliklere sahip olma imkanına kavuşacaksınız.
    Programı satın almak için buraya tıklayınız...

Editörden...
    GIF resim türünden SWF ye çevirdiğim dosyalarım neden çok büyük boyutlu oluyor? diyorsanız işte size cevap : GIF resim dosyaları temel olarak Bitmap piksel altyapısına sahiptir ve içerisinde frame oranları flash’a göre daha yüksektir. SWF ye çevirdiğinizde alınan her Bitmap değeri frame’lere atandığından swf dosyanızın boyutu büyük olabilmektedir. Ayrıca GIF dosyanızın frame oranı da önemlidir. 30 frame ile oluşturulmuş bir GIF resmini SWF yaptığınızda boyutunun küçük olması beklenemez. Yaptığınız GIF resimlerin ortalama frame oranlarını 14-24 arasında tutmaya özen gösterseniz SWF dönüştürmeye ihtiyacınız olduğunda boyutta sıkıntı yaşamazsınız.

Boyut : 1.57 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 Gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Aleo Software Inc.

Aleo SWF GIF Converter 1.4

Bu Sayfayı Paylaş