Aleo Flash Slideshow Gallery Maker 1.6 İndir

'Web Programlama & Scriptler' forumunda Siraç tarafından 22 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Aleo Flash Slideshow Gallery Maker 1.6 İndir konusu Aleo Flash Slideshow Gallery Maker 1.6

Tanıtım:
    Aleo Flash Slideshow Gallery Maker ile birkaç tıklama yaparak, web siteleriniz için flash galeriler, flash resim gösterileri, flash reklam bannerleri, flash resim panoları, yakınlaştırmalı resimler oluşturabilirsiniz.

Programın Çalışma Özellikleri :

Yapacağınız animasyonlara ekleyeceğiniz resimler, vereceğiniz ölçülere göre otomatik boyutlandırılır ve otomatik olarak ön izleme resimleri oluşturulur.
    Yapacağınız flash video animasyonuna ekleyeceğiniz AVI, MPEG, MP4, ASF, WMV türlerindeki gerçek video dosyaları FLV denen flahs video formatına çevrilir.
    Yazı tipi, renk, boyut ve benzeri 50 seçenekten oluşan özelleştirilebilme imkanı.
    Flash videolarınızı tam ekran seyrettirebilme özelliği.
    HTML kodu türünde açıklama ekleyebilme.
    Bir albüm içerisine sınırsız sayıda fotoğraf ve albüm ekleyebilme.
    Animasyonlarınızda birden fazla geçiş efekti kullanabilme.
    Resimlere veya metinlere web linkleri ekleyebilme.
    Resimlerinizi numaralandırarak ziyaretçi tarafından geçiş yapılabilmesini sağlama.
    Flash bannerlerinize ve bazı türde yaptığınız animasyonlara ses ekleyebilme, ses kontrol butonları ekleyebilme.
    Animasyon ve bannerlerinizde detaylı zamanlama özelliği.
    Animasyon bitişinde ve belirli aşamalarında yönlendirme özelliği.
    Yazılacak metinler için WYSIWYG (kolay yazma araçları) özelliği
    Flash animasyon içine başka bir flash dosya gömme özelliği.

Ekran Görüntüleri / Demo :
    Programı kurmadan ekran görüntülerinden bir ön fikir edinmek isterseniz üreticinin Ekran Görüntüleri Sayfasına bakabilirsiniz.

Örnek Animasyonlar :
    Resim Galerisi
    Video Galerisi
    Yakınlaştırma Efektli Resim Panosu
    Resim Gösterisi
    Dönüşümlü Flash Banner
    Kayan Resimli Banner

Yardım Dokümanı :
    Üreticinin sitesi üzerindeki resimli yardım dokümanına gitmek için buraya tıklayınız...

Lisans & Ücret Bilgisi :
    Program 30 günlük deneme sürümü ile kurulmakta ve oluşturacağınız flash animasyonların üzerine "Trial Version" şeklinde bir ibare yerleştirilecektir.
    Programı 30 günün sonunda kullanmaya devam edebilmek için 39.95 Usd. Karşılığında üreticiden lisans anahtarı satın almalısınız. Lisans satın aldığınızda ömür boyu ücretsiz versiyon yükseltme ve üreticinin çıkaracağı yeni efektlere sahip olma imkanına kavuşacaksınız.
    Programı satın almak için buraya tıklayınız...

Boyut : 5.76 Mb

Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

Kısıtlama : 30 Gün

Dil : Ingilizce

İşletim Sistemi : Windows (Tümü)

Üretici Firma : Aleo Software Inc.

Aleo Flash Slideshow Gallery Maker 1.6

Bu Sayfayı Paylaş