Aldatılma nickleri

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Fatma tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aldatılma nickleri konusu *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki[​IMG] Nefes almak değilmiş[​IMG] yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey[​IMG] Seni severken[​IMG]sensiz olmak...

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde[​IMG]Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar [​IMG] Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm[​IMG] Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin

Sevmek ölmektir bence[​IMG] bende sewmiştim ölmeden

*1 gün gelip ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever.

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

Aşk Gülmekten çok ağlamak[​IMG] yaşamaktan çok ölmek[​IMG] gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever..

*Seni uzaktan sevmeyi[​IMG] Bana bakmadan görmeyi[​IMG] Seni duymadan dinlemeyi[​IMG] Gözyaşlarımla gülmeyi[​IMG] Kavuşmak için sabretmeyi[​IMG] Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var[​IMG] Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum[​IMG] bazen cesurdum sen yoktun[​IMG] ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı [​IMG] Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu [​IMG] Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE [​IMG] Hepsi Öylesine Sen

Bu Sayfayı Paylaş