Albüm Baştan Kaydedilecek

'Müzik Haberleri' forumunda Dine tarafından 26 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Albüm Baştan Kaydedilecek konusu Good Charlotte, yeni albümünün kayıtlarını çöpe atmaya razı oldu.

Zor kararı gitarist Benji Madden'ın verdiğini söyleyen grup üyeleri, grubun yeni şarkılarını baştan sonra dinleyen Benji'nin şarkılardaki sound'u beğenmemesi üzerine böyle bir teklifle geldiğini belirtiyorlar.

"Avustralya'dan döndükten sonra albümün kayıtlarını neredeyse bitirmiştik. Şarkıların ilk halleri nasıl olmuş diye bakmak için stüdyo gittim. Bir şey beni rahatsız etti. Ne olduğunu anlayamadım. Şarkıları seviyordum, sözleri seviyordum... Peki yanlış olan neydi? Delirmek üzereydim. Hemen tur menajerimizi aradım ve ondan her şeyi askıya almasını istedim ve ona düşünmek için zamana ihtiyacım olduğunu söyledim. Hemen grup üyelerini bir araya topladım. Onlara 'Baştan başlamamız gerekiyor' dedim. Herkes benimle aynı fikirdeydi." diyor Benji Madden.

Geçtiğimiz günlerde Kanada'ya uçan Good Charlotte üyeleri, Cardiology" adını taşıyan albümlerini Don Gilmore prodüktörlüğünde yeniden kaydedecek.

Bu Sayfayı Paylaş