Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Çeşme İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Çeşme İzmir konusu Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 7398 m2 alan içinde il özel idaresi tarafından 3 katlı olarak tasarlanmıştır. Ancak 2002 yılında 12 derslikli iki katlı bina yapılarak 11.11.2002 yılında eğitim ve öğretime açılmıştır.

İlk yıl hayırsever Ertan-Osman ARPACI tarafından modern bir fen laboratuarı yaptırılıp iki adet bilgisayar alınmıştır.

2005 yılında Ertan-Osman ARPACI tarafından okulumuz 3. katı ile beraber 9 derslik, okul bahçemize de kantin, danışma ve spor soyunma odaları yaptırılmıştır. Aynı hayırseverler tarafından okulumuz bahçesi de düzenlenmiştir.

Okulumuzun bahçesine 500 kişilik kapalı spor salonu Özel İdare ve İlçe Kaymakamlığı tarafından yaptırılmıştır.

Okulumuzun bilgi ve teknolojisi sınıfı; tüm altyapısı ve tasarımı Alaçatı Belediye Başkanı Sayın Muhittin DALGIÇ tarafında yaptırılmıştır

Alaçatı Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Çeşme
    Okul Adresi : Menderes Mah. Okul Yolu Sk. No:1 Alaçatı Çeşme İzmir
    Okul Telefonu : 0 232 716.91.90
    Okul Faks : 0 232 7169190
    Okul Web Sitesi :
    http://www.alacatiataturkioo.k12.tr
    Okul E-Mail : 889203@meb.k12.tr
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri:
    Lojman Durumu : Yok