Alüminyum İlköğretim Okulu Bilgileri Seydişehir Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 17 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Alüminyum İlköğretim Okulu Bilgileri Seydişehir Konya konusu Alüminyum İlköğretim Okulu Hakkında - Alüminyum İlköğretim Okulu Tanıtım - Alüminyum İlköğretim Okulu Resimleri - Alüminyum İlköğretim Okulu İletişim

Alumınyum İlköğretim Okulu Konya Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alumınyum İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alumınyum İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alumınyum İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Alumınyum İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Alüminyum İlköğretim Okulu Tarihçesi:

1980 Yılında hizmete açılan okulumuza, Eti Alüminyum tesislerinin Sosyal Sitesi içinde oluşu nedeniyle Alüminyum İlkokulu adı verildi. Okul hizmet binası, 1997-1998 Öğretim yılına kadar tek katlı baraka şeklindeydi.

Alüminyum İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ALUMINYUM İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Eti Aş.Genel Müdürlüğü Lojmanlari
    Telefon Numarası: 3325823958
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi: 729446@meb.k12.tr
    Web Adresi: - www.aluminyum.meb.k12.tr

Alüminyum İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul hakkında daha fazla bilgi için.

Bu Sayfayı Paylaş