Akyolaç İlköğretim Okulu Diyadin Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Akyolaç İlköğretim Okulu Diyadin Ağrı konusu Akyolaç İlköğretim Okulu Hakkında - Akyolaç İlköğretim Okulu Tanıtım - Akyolaç İlköğretim Okulu Resimleri - Akyolaç İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

* Okul bahçesine üç adet sudan etkilenmeyen, özel ilaçlanmış bank yerleştirildi,
    * Okul bahçesine iki adet park tipi çöp kovası temin edildi.
    * Öğretmenler odasına mutfak tezgahı, alt üst dolapları ile birlikte taktırıldı.
    * Alçı, plastik boya, yağlı boya, tiner, astar, rulo, fırça temin edildi.
    * Öğretmen odası, müdür, müdür yardımcısı odaları, bahçe kapısı, bina giriş kapısı, voleybol direkleri, çöp kutları ve girişten itibaren alt koridor komple boyandı.
    * .Öğrencilere etek , ceket, eşofman, yaka, önlük hediye edildi.
    * Müzikli ve anonslu zil programı kuruldu.
    * Okul içine de hoparlör takılarak anons ve müzik yayını imkanı sağlandı.
    * Müdür odasındaki yazıcının toneri komple değiştirildi.
    * Müdür yardımcısı odasına fotokopi, tarayıcı, yazıcı makinesi alındı.
    * Müdür yardımcısına L tipi masa, koltuk v.b. temin edilerek yeni bir oda teşrif edildi.
    * Öğretmenler odasına elli kişilik çaymatik konuldu.)
    * Bilgisayar laboratuarındaki güç kaynağı bozuk bilgisayar faal hale getirildi.
    * Arşive atılan bilgisayar ve parçalarından işler bir bilgisayar elde edildi.
    * Öğretmenler odasına lazer yazıcı konuldu.
    * Öğretmenler odasına yeni bir bilgisayar masası alındı.
    * 1.sınıfın tavanında düşen 2m2’lik sıva tamir edildi.
    * Erkek lavabosunun tavanının sıvası komple yenilendi.

Akyolaç İlköğretim Okulu Ağrı Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akyolaç İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akyolaç İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akyolaç İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akyolaç İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: AKYOLAÇ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Akyolaç Köyü

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :Bilgi Yok

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş