Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Bodrum Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 8 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Bodrum Muğla konusu Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Hakkında - Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Tanıtım - Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Resimleri - Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu İletişim

Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Vizyonumuz

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü, bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır.

Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda;

*Doğru, Dürüst,Çağdaş, Araştırmacı,
    *Özgüvenini kazanmış,
    *Güzel ülkemizi hak ettiği yere getirmek için sürekli çalışan
    Bireyler yetiştirmektir.

Misyonumuz

Kurumumuzda eğitim öğretim imkânı bulanlara; nitelikli, kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak, okulu çevrenin kültür merkezi haline getirmek, üst öğrenim kurumuna nitelikli ve daha fazla öğrenci göndermek, ilköğretimin amaçlarının tamamının gerçekleştirildiği bir okul olmaktır.

Akyarlar Hacı Mahmut Tınaztepe İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Bodrum
    Okulun Telefonu: (252) 393 52 87
    Okulun Faksı: (252) 393 60 19
    Okulun Adresi: Akyarlar Köyü Turgutreis
    Okulun Web Adresi:
    http://www.akyarlarilkogretim.meb.k12.tr/
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Yok