Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Marmaris Muğla

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 27 Ocak 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Marmaris Muğla konusu Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Hakkında - Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Tanıtım - Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Resimleri - Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu İletişim

Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Aksaz Turgutreis İlköğretim Okulu Aksaz Deniz Üssü içerisinde lojmanlar bölgesinde bulunmakta, 3 katlı ana bina ve tek katlı ek bina olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. 08.30-14.45 saatleri arasında normal öğretim yapılmaktadır. Ek binada 1. ve 2. sınıflar, ana binada 3,4,5,6,7 ve 8. sınıflar eğitim-öğretim görmektedir. 15 derslik, fen bilgisi laboratuarı, bilgisayar laboratuarı, resim-iş atölyesi okul kütüphanesi, kooperatif mevcuttur. Okul bahçesinde basketbol ve voleybol sahaları bulunmaktadır. 2009-2010 eğitim-öğretim yılı itibariyle kayıtlı öğrenci sayısı 380, kadrolu öğretmen sayısı 24 tür.
    Okulda Aksaz Deniz Üssü ile koordineli olarak öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda hafta sonu kursları düzenlenmekte ve öğrenciler düzenlenen (İngilizce ,matematik, gitar vb) kurslardan yararlanmaktadır.

Aksaz Turgut Reis İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Marmaris
    Okulun Telefonu: 252 421 05 66
    Okulun Faksı: 252 421 05 66
    Okulun Adresi: Marmaris Aksaz Deniz Üssü Lojmanlar Bölgesi
    Okulun Web Adresi:
    www.aksaturgutreis.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 312042@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü:
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu