Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 30 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp konusu Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Hakkında - Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp İletişim - Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Tanıtım - Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp Resimleri - Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu

Okul Müdürü :Kenan ÇALIŞKAN
    Binamızda, Aksalur İ. Aydın Lisesi eğitim öğretim vermekte iken, 1997-1998 öğretim yılında Cumhuriyet ve Atatürk İlkokulları birleşerek İbrahim Aydın İlköğretim Okulu adını almış ve öğretime başlamıştır." Okulumuz Ürgüp ilçesine 8 km uzaklıktadır.Nevşehir il merkezine 28 km uzaklıktadır.Kasabamız dan sürekli ilçeye otobüs seferleri vardır.Okulumuz 2006 OKS sınavlarında 2 öğretmen lisesi,8 Anadolu lisesi başarısı ile yerleştirmede ilçe birincisi olmuştur.Okulumuz kaloriferlidir .Okulumuzda bilgi teknolojileri sınıfı, Fen ve Teknoloji Laboratuarı, tepegöz cihazı,sınıflarda bilgisayar ve bilgi teknolojileri sınıfında 1 adet projeksiyon makinesi vardır.Okulumuz 2006 toplam kalite yarışmasına ekip olarak katılmış ve ilde 6. olmuştur.

Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu Nevşehir Ürgüp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aksalur Ibrahim Aydın İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
    Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı:
    AKSALUR IBRAHİM AYDIN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: AKSALUR KASABASI
    Telefon Numarası: 3843717025
    kaynak:
    wenrehberi.biz

Bu Sayfayı Paylaş