Akkese İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Akkese İlköğretim Okulu Beşikdüzü Trabzon konusu Beşikdüzü Akkese İlköğretim Okulu - Akkese İlköğretim Okulu Hakkında - Akkese İlköğretim Okulu Tanıtımı - Akkese İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Akkese İlköğretim Okulu Resimleri

Akkese İlköğretim Okulu Trabzon Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.
    Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akkese İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akkese İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akkese İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akkese İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AKKESE İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Akkese ilköğretim Okulu Akkese Köyü
    Telefon Numarası: 4628715843

Kurumun Misyonu :

Yetiştirdiğimiz öğrencilerin,başarılı.becerikli,teknolojileri takip edip kullanabilen ,sosyal,ahlaklı,dürüst ve sağlıklı yetiştirmek içinimkan ve destek sağlamaktır.

Kurumun Vizyonu:

Milli Eğitim ilke ve kuralları doğrultusunda,çağdaş, medeni, demokratik,vatanını seven, öğrenmeyi amaç edinen ve benimseyen, değişimlere açık dürüst, güven duyulan, hoşgörülü bireyler yetiştirmektir.

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş