Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu İstanbul Beykoz

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 9 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu İstanbul Beykoz konusu Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu Hakkında - Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu Tanıtım -Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu Resimleri -Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu İletişim

Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu İstanbul Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akbaba Ismail Özseçkin İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Okul Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AKBABA ISMAİL ÖZSEÇKİN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: FENER CAD.N:21 AKBABA
    Telefon Numarası: 2163204420
    Faks Numarası: 2163204339
    Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş