Akıllı Eğitim Bankası Özel Eğitim Kurumu Otomasyonu 1.1

'A-B' forumunda Siraç tarafından 31 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Akıllı Eğitim Bankası Özel Eğitim Kurumu Otomasyonu 1.1 konusu Akıllı Eğitim Bankası Özel Eğitim Kurumu Otomasyonu 1.1

Tanıtım:
    Üreticiden : Akıllı Eğitim Bankası, özel eğitim sektöründe faaliyet gösteren tüm kurumların işlemlerini bilgisayar ortamında hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirebilmeleri için, ÇOCUK ALEMİ™, tarafından geliştirilmiş ve sektördeki tüm resmi süreçleri, özel detayları dikkate alarak, kullanım kolaylığını ön plana alarak dizayn edilmiş bir bilgisayar programdır.

Öncelikle program özel eğitim merkezi sahibi, mevzuatı iyi bilen ve sürekli takip eden uzmanlar tarafından geliştirilmiştir.

Özellikleri :

Kullanımı çok kolaydır. En az tıkla en çabuk sonuç alabilirsiniz.
    Karmaşık menüler ve butonlar değil sade bir arayüz görürsünüz. Ancak bu sade yüzün arkasında sizi düşünen binlerce satırlık kontroller vardır.
    Program kurumunuzda adeta bir müfettiş gibi çalışarak sizi denetlemelere her an hazır tutar.
    Programı geliştirenler sektör içinden oldukları için gelişmeleri sürekli takip etmekte ve bu gelişmeleri programa çok hızlı bir şekilde yansıtmaktadırlar.
    Programın her türlü eğitimi ve satış sonrası desteği mevcuttur.

Ayrıca ;

TC kimlik numarası sorgulama
    Ms excel'e liste alabilme
    Çok hızlı çalışan listeleme
    Akıllı uyarı sistemi
    ile sürekli desteklenirsiniz
    Sürüm : 1.1

Boyut : 35.1 Mb

Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Kısıtlama : 30 öğrenci

Dil : Türkçe

İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Firma : Çocuk Alemi Bilişim Ltd. Şti.

Akıllı Eğitim Bankası Özel Eğitim Kurumu Otomasyonu 1.1

Bu Sayfayı Paylaş