Akıf Paşa İlköğretim Okulu Karatay Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 12 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Akıf Paşa İlköğretim Okulu Karatay Konya konusu Akıf Paşa İlköğretim Okulu Hakkında -Akıf Paşa İlköğretim Okulu Tanıtım - Akıf Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Akıf Paşa İlköğretim Okulu İletişim

Akıf Paşa İlköğretim Okulu Konya Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akıf Paşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akıf Paşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akıf Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akıf Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akıf Paşa İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz ilk olarak 1878 yılında öğrenime açılmıştır. Şimdiki binasına 1954 yılında taşınmıştır. 1974 yılında binaya 2. kat ilave edilmiştir.1997 yılında Akif Paşa İlköğretim Okulu adını almıştır. Adese (İttifak Holding) tarafından yaptırılan ek binası 2006-2007 öğretim yılında hizmete açılmıştır. Halen A ve B blok olarak iki binada eğitim ve öğretime devam etmektedir.

Akıf Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AKIF PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: NEHRİKAFUR CADDESİ NO:27KARATAY/KONYA
    Telefon Numarası: 3322330878
    Faks Numarası:
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Akıf Paşa İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş