AIMP indir AIMP v1776 İndir Download

'A-B' forumunda UquR tarafından 18 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. UquR

UquR Üye

AIMP indir AIMP v1776 İndir Download konusu AIMP indirAIMP v1[​IMG]77[​IMG]6 İndir Download

AIMP v1[​IMG]77[​IMG]6 İndir Download

Winamp sıkılanlar için alternatif bir program ama winamptan daha üstün özellikleri var[​IMG] - Listenizdeki şarkıları direk olarak cd yazdırabilirsiniz[​IMG] - Elinizdeki Audio CD leri mp3 yapabilirsiniz[​IMG] - Ses Kayıt özelliği - MP3 Taglarını değişrebilirsiniz - Özel PlayListler oluşturabilirsiniz[​IMG] - Bence bir deneyin pişman olmazsınız
    1[​IMG] Diyelim ki şarkı çalıyor ve siz programı kapattınız, program açtığınız tekrar şarkının kaldığı yerden devam ediyor[​IMG]
    2[​IMG] İnternet üzerinden müzik dinlemenize ve dinlediğiniz müzikleri kolayca mp3 olarak kaydedebilmenize olanak sağılıyor[​IMG]
    3[​IMG] Gelişmiş Equrlizer i sayesinde müzikleri hızlı çalabilir, Classic, Club, Dance, Full Bass gibi efektler verebilirsiniz[​IMG]
    4[​IMG] Programla birlikte 7-8 tane skin geliyor[​IMG]
    5[​IMG] Winamp ın playlistlerini kabul ediyor ve çoğu zaman winamp ın skinlerini de kullanabiliyorsunuz[​IMG]
    6[​IMG] Bilirsiniz çoğu şarkıda taglar vardır (genelde mp3 sitelerinden indirilen müziklerin altında şeffaf yazı yazar) bu programlar onları silebilir veya değiştirebilirsiniz[​IMG] Bazılarınız ben zaten bilgisayardan değiştirebiliyorum diyebilir ama bazılarıda korumalı olarak geldiğinden ancak böyle programlarla silinir[​IMG]
    7[​IMG]Programla ister DATA CD (yani mp3) isterseniz Audio Cd yazabilirsiniz[​IMG]
    8[​IMG] Playlist teki şarkıları kopyalayabilirsiniz[​IMG](Ben genelde mp3 CD si oluştururken bütün şarkıalşrı listeye atar, burdan sırasıyla dinledikten sonra kopyalarım)
    9[​IMG] Bu programla istediğiniz zaman bilgisayarı otomatik kapatabilirsiniz (İsterseniz şarkı listesi bitince kapansın da diyebiliyorsunuz)
    10[​IMG] Program MP3, Wave, Ogg gibi sesleri kendi aralarıda convert edebiliyor[​IMG]
    11[​IMG] Programın ses kaydedici özelliği var[​IMG] (Mikrofondan kayıt yapabilir ve istediğiniz ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz)
    12[​IMG] Program herşeyden önemlisi çok hızlı ve boyutuda çok küçük[​IMG]

Size:2[​IMG]5 Mb

http://download[​IMG]usercomp[​IMG]msk[​IMG]ru/aimp_2[​IMG]11[​IMG]rar

Bu Sayfayı Paylaş