Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Mihalıççık Eskişehir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Mihalıççık Eskişehir konusu Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Hakkında - Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Resimleri - Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu İletişim

Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1994 yılında Sezai ORAL ve Muzaffer Oral tarafından yaptırılmış olup, inşa edilen yeni binasına 1995 yılında taşınmıştır.Okulumuz soba ile
    ısınmaktadır.Okulumuzun Su ihtiyacıkoyumuz su sebekesinden karşılanmaktadır.Yakıt ihtiyacı ise köyden gelen odun ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün sağladığı kömür ile karşılanmaktadır.Okulumuz 1 Katlı olup,3 derslik,1 idare odası,1öğretmenler odası,1 Kütüphane,1laboratuar olmak üzere 6 bölümden oluşmaktadır,

VİZYONUMUZ
    Değişimi takip eden.sorumluluklarını yerine getiren,potansiyelini büyük oranda kullanabilen,okuyan,araştıran,inceleyen,analiz edip yorumlayabilen,bilgisini yabsıtabilen,bilgi,beceri ve davranış ilkesini kurmuş,üretken,aklın ve bilimin ışığında kendine güvenen,cesaretli,eğitimi zorunluluk değil,hedef için bir basamak olarak gören öğrenciler yetiştirerek,sadece öğrencinin değil "toplumun bir okulu" olmaktır.

MİSYONUMUZ
    Bütün öğrencilerin öğrenimlerini sağlamak,onların bilgili,becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak,onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak;onları ATATÜRK ilke ve inkılaplarına yürekten bağlı Cumhuriyetin koruyucusu ve daimi bekçisi vatan evlatları olarak yetiştirmektir.

Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Mihalıççık
    Okulun Telefonu: 2226332014
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi: Ahurözü Köyü
    Okulun Web Adresi:
    Okulun E-Posta Adresi:
    Okulun Müdürü: Özge Kazan
    Okulun Öğretmen Sayısı: 1
    Okulun Öğrenci Sayısı: 13
    Okulun Derslik Sayısı: 1
    Okulun Ulaşım Bilgileri: İlçe Merkezine uzaklığı: 35 km İl Merkezine Uzaklığı:127 km İlçe merkezinden kalkan minibüslerle ulaşım sağlanmaktadır.Şehir merkezinden direk otobüs yoktur.
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Lojman Durumu: Var
    Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı yok.

Ahurözü Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Bu Sayfayı Paylaş