Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu Gazipaşa Antalya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu Gazipaşa Antalya konusu Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu Tanıtım - Resimleri - Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri - Antalya Gazipaşa İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

...:::VİZYONUMUZ :::..

"Bilgili insan güneş gibidir.Girdiği her yeri aydınlatır.Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu'nda öğrenim gören her öğrenci bir güneş olacaktır." Vizyonu olmayan,geçmişin etkisi altında "Şimdi"yi kullanır ve geçmişin aynısı olan bir gelecek oluşturur. Vizyonu olan,"Şimdi"yi,kişisel bütünlük içinde kullanır ve yaşamında yeni olanaklar,riskler,heyecanlar oluşturur.Onun geleceği geçmişin aynısı değildir.

...::: MİSYONUMUZ :::..

Misyonumuz"Bizler, Atatürk'ün göstermiş olduğu yolda,bilimsel ve kültürel eğitim-öğretimle öğrencilerimizin, bireysel özelliklerini de gözönüne alarak gelişmelerini sağlamak,toplumun geleceği için her türde yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız."

Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu Antalya Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ahmet Tuncer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: AHMET TUNCER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Pazarci Mah. Gazipaşa / Ant

Telefon Numarası: 2425722464

Faks Numarası: 2425722464

E-mail Adresi: Bilgi Yok

Web Adresi:
    http://ahmettuncer.meb.k12.tr/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
    Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş