Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 7 Mart 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Bilgileri Selçuklu Konya konusu Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Tanıtım - Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu İletişim

Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Konya Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Arsası hayırsever Ahmet Karacığan tarafından bağışlanmış devlet tarafından yaptırılımış olan okulumuz 1990-1991 eğitim ğretim yılında hizmete açılmıştır.Okulumuz 3750 m2 bahçe içinde 525 m2 lik bir alana kurulmuş olup ,lojmanı yoktur..
    Okulumuz 17 derslikte 630 öğrenci ile normal öğretim yapmaktadır.Okulumuzda 1 müdür 2 müdür yardımcısı 8 branş, 10 sınıf bir anasınıfı öğretmeni, 2 hizmetli olmak üzere toplam 24 personel görev yapmaktadır. Okulumuzda bir anasınıfı, bir Bilişim Teknolojileri Sınıfı, 1 görsel eğitim sınıfı,1 Fen ve Teknoloji Laboratuvarı bulunmaktadır.
    I- ÖZEL BİR İSİM VERİLMİŞSE SEBEBİ : Ahmet Karaciğan İlköğretim Okulunun yeri Ahmet Karaciğan okul yapımı için Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanmasından dolayı okula AHMET KARACİĞANİLKÖĞRETİM OKULU adı verilmiştir.

Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AHMET KARACİGAN İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: BEDİR MAHALLESİ. PAŞADAĞ SOKAK NO:12
    Telefon Numarası: 3322457874
    Faks Numarası: 3322457488
    E-mail Adresi:
    Web Adresi: -

Ahmet Karacigan İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - facebook

Bu Sayfayı Paylaş