Afyon Kocatepe Üniversitesi Şuhut Meslek Yüksekokulu Kampüsü

'Üniversiteler' forumunda Mavi_Sema tarafından 14 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Afyon Kocatepe Üniversitesi Şuhut Meslek Yüksekokulu Kampüsü konusu Afyon Kocatepe Üniversitesi Şuhut Meslek Yüksekokulu Kampüsü

Genel Tanıtım

Şuhut Meslek Yüksekokulu, 1993-1994 öğretim yılında öğretime başlamıştır. İşletme programının normal ve ikinci öğretiminde ve pazarlama programının normal öğretiminde eğitim-öğretime devam etmektedir Yüksekokulumuz 1993-1994 eğitim-öğretim yılı Güz döneminde İşletmecilik (N.Ö) ve Dericilik (N.Ö) bölümleri olmak üzere 2 bölüm ile eğitime açılmıştır. Okulumuz Afyon merkezine uzaklığı 22 km, Şuhut merkezine uzaklığı 2 km olup öğrencilerin ulaşımı Belediye öğrenci servisleri ile sağlanmaktadır. Öğrencilerin konaklamaları Şuhuttaki mevcut yurtlarda ve Afyona yakınlığı nedeniyle Afyon merkezindeki yurtlarda olmaktadır.

1998-1999 Öğretim mevcut bölümlere ilaveten İşletmecilik (İ.Ö) ve Dericilik (İ.Ö) olmak üzere yeni bölümler açılmıştır. 2000-2001 döneminde Dericilik bölümü eğitim-öğretime kapatılmıştır. 2003-2004 eğitim-öğretimde ise Pazarlama bölümü açılmıştır.

2002 yılı Haziran ayında Huzurevinden okula dönüştürülen mevcut binamıza taşındık. 2007-2008 eğitim-öğretim yılında 8 derslikli ek binamız tamamlanmıştır.

Şuhut MYO, Şuhut / AFYONKARAHİSAR
    Tel: 0 272 718 14 23
    Fax: 0 272 718 11 59
    E-Mail: suhutmyo@aku.edu.tr

Bu Sayfayı Paylaş