Af yok!

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 18 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Af yok! konusu Af yok!

Yönetim kurulunun Antalya'da yapacağı toplantıda, Önder Turacı'nın affını gündeme dahi almayacağı öğrenildi.
    Ziraat Türkiye Kupası’ndaki son maçını Antalyaspor ile oynayacağı için 4 gün önceden bu kente giderek kampa giren takımlarını izlemek üzere Antalya’ya giden Başkan Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleri, bu fırsattan istifade, haftalık olağan toplatılarını bu kentte yapacak. İki gündür çeşitli organizasyonlara katılan Yıldırım ve arkadaşlarının, bugün gerçekleştireceği toplantının, bir süre önce kadro dışı bırakılan iki futbolcudan Önder Turacı’yı çok yakından ilgilendirmesi bekleniyordu. Çünkü yönetim kurulunun bu oyuncunun durumunu görüşmesi beklentiler arasındaydı. Teknik direktör Daum’un ısrarla affedilmesini istemesi, Sarı-Lacivertli futbolcuların da sık sık bu yöndeki dileklerini dile getirmesi nedeniyle Aziz Yıldırım ve ekibinin, affı gündeme alabileceği konuşuluyordu.

Kazım’a da af görünmüyor
    Ancak Kazım gibi Önder’in de takıma dönüşünün mümkün olmadığı ortaya çıktı. Yönetim toplantısının gündem maddeleri arasında Önder Turacı’yla ilgili olumlu bir durumun olmadığı öğrenildi. Daha önce alınan karar gereği Colin Kazım’a da tüm kapılar kapatılmıştı. Yönetimin bugünkü toplantıda ara transferi de masaya yatıracağı bildirildi.

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş