Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Köprübaşı Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Köprübaşı Trabzon konusu Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Hakkında - Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Tanıtımı - Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Resimleri

Adnan Kahveci İlköğretim Okulu Trabzon Köprübaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Adnan Kahveci İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Adnan Kahveci İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Adnan Kahveci İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Adnan Kahveci İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ADNAN KAHVECİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: BEŞKOYBELDESİ
    Telefon Numarası: 4626743002

Kurumun Misyonu :

Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak,onların bilgili,becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21.yüzyılın gelişen gereksinimlerine yanıt verebilecek beceriler kazandırmak

Kurumun Vizyonu:

Okulda öğrenci temel ihtiyaç kabul edilmeli.Okulda herkes hen gün daha iyiye ulaşmak için çalışmalı.Okulda her veli ,öğrenciye öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilmeli

trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş