Adana - Ceyhan - Mercimek Tevhide Atçı Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 14 Mart 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Adana - Ceyhan - Mercimek Tevhide Atçı Lisesi konusu Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi Tanıtımı - Mercimek Tevhide Atçı Lisesi Tarihi

1999-2000 Öğretim yılında açılmıştır.Genel Lise ve Elektrik Bölümü olarak eğitime açılmış daha sonra ortaöğretim genel müdürlüğü bünyesinde genel lise olarak eğitim-öğretime devam etmektedir.

Ceyhan'da yapılan liseler arası bilgi yarışmalarında bir ikincilik ve bir de üçüncülük ödülü almıştır. Üniversiteye her yıl 4-5 öğrenci kazandırılmaktadır.

Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi SBS taban puanları, Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ceyhan Mercimek Tevhide Atçı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: CEYHAN MERCİMEK TEVHİDE ATÇI LİSESİ
    Adresi: MERCİMEK KASABASI
    Telefon Numarası: 3226484101
    Faks Numarası: 3226484631
    E-mail Adresi:
    Web Adresi:

Bu Sayfayı Paylaş