Adana Büyükşehir BeLediyeSi BaşkanLarı

'Akdeniz Bölgesi' forumunda ASİ MARDİNLİ tarafından 25 Mart 2009 tarihinde açılan konu

  1. Sponsorlu Bağlantılar
    Adana Büyükşehir BeLediyeSi BaşkanLarı konusu Geçmişten Günümüze Adana Büyükşehir BeLediyeSi BaşkanLarı

    [​IMG]
    SAİT EFENDİ
    (1868-1870)

    [​IMG]
    ABDULKADİR EFENDİ
    BAĞDADİZADE
    (1883-1884)

    [​IMG]
    AHMET TEVFİK BEY
    (1884-1886)

    [​IMG]
    RAMAZANOĞLU
    KASIM (ENER) BEY
    (1890-1892)

    [​IMG]
    DEBBAĞZADE
    HACI ALİ EFENDİ
    (1892-1895)

    [​IMG]
    İBRAHİM RASIH EFENDİ
    (1895-1899 )

    [​IMG]
    HACIZADE ALİ EFENDİ
    (YERDELEN)
    (1899-1903)

    [​IMG]
    SÜPHİ PAŞA
    (1903-1906)

    [​IMG]
    SÜLEYMAN VAHİD EFENDİ
    (1913-1915)

    [​IMG]
    RAMAZANOĞLU
    TEVFİK KADRİ BEY
    (1906-1908) (1918-1919)

    [​IMG]
    DİBLANZADE MEHMET
    FUAT BEY
    (1919-1920-1922)

    [​IMG]
    ALİMÜNİF BEY
    (YEĞENAĞA)
    (1922-1926)

    [​IMG]
    TURHAN CEMAL BERİKER
    (1926-1938)

    [​IMG]
    KASIM ENER
    (1939-1946)

    [​IMG]
    FAZLI METO
    (1946-1947)

    [​IMG]
    HAZIM SAVCI
    (1947-1950)

    [​IMG]
    NUMAN GÜRELİ
    (1950-1951)

    [​IMG]
    ZAHİT AKDAĞ
    (1951-1954)

    [​IMG]
    ALİ BOZDOĞANOĞLU
    (1955-1956)

    [​IMG]
    GALİP AVŞAROĞLU
    (1956-1958)

    [​IMG]
    DANİŞ ARIKOĞLU
    (1958-1959)

    [​IMG]
    ALİ SEPİCİ
    (12.4.1954 - 21.11.1955)
    (3.12.1959 - 27.05.1960)
    (22.11.1963 - 02.6.1968)

    [​IMG]
    ERDOĞAN ÖZLÜŞEN
    (1968-1973)

    [​IMG]
    EGE BAGATUR
    (1973-1977)

    [​IMG]
    M. SELAHATTİN ÇOLAK
    (1977-1980)

    [​IMG]
    NURİ KORKMAZ
    KURMAY ALBAY
    (29.9.1980 - 2.12.1981)

    [​IMG]
    ALİ AHMET KELECEK
    EM. HV. TUĞ GENERALİ
    (2.12.1981 - 28.3.1984)

    [​IMG]
    AYTAÇ DURAK
    (1984-1989)

    [​IMG]
    M. SELAHATTİN ÇOLAK
    (1989-1994)

    [​IMG]
    AYTAÇ DURAK
    (1994 - )
    [​IMG]
     

Bu Sayfayı Paylaş