Adıyaman Toki İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 23 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Adıyaman Toki İlköğretim Okulu Merkez Adıyaman konusu Adıyaman Toki İlköğretim Okulu Hakkında - Adıyaman Toki İlköğretim Okulu Tanıtım - Adıyaman Toki İlköğretim Okulu Resimleri - Adıyaman Toki İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

Okulumuz T.C Basbakanlik Toplu Konut Idaresi Baskanligi tarafindan yapilmis olup; 2007-2008 egitim-ögretim yilinin Eylül ayinda egitim ve ögretime baslamistir. 2007-2008 egitim ögretim yili sonunda 29 ögrenci mezun etmistir. Okula ilkönce Kurucu Müdür olarak Murat DEMIRKOL atanmis olup su andaki Müdürü Ali DENİZ atanmistir.

Adıyaman Toki İlköğretim Okulu Adıyaman Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Adıyaman Toki İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Adıyaman Toki İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Adıyaman Toki İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Adıyaman Toki İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ADIYAMAN TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Esentepe Mah.

Telefon Numarası: 4162290105

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :
    http://okulweb.meb.gov.tr/02/01/966304/

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş