Adıyaman Üniversitesi Besni Meslek Yüksekokulu Bilgileri

'Üniversiteler' forumunda SeLeN tarafından 11 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Adıyaman Üniversitesi Besni Meslek Yüksekokulu Bilgileri konusu Besni Meslek Yüksekokulu İletişim - Besni Meslek Yüksekokulu - Besni Meslek Yüksekokulu tarihçe - Besni Meslek Yüksekokulu resimleri - Besni Meslek Yüksekokulu - Besni myo - myo - meslek yüksek okulları

MİSYONUMUZ

Meslek Yüksekokulumuz;

İlçemiz ve bölgemizde üniversite-sanayi-halk işbirliğini sağlamada öncülük eden, Türkiye'deki meslek yüksekokulları arasında ilk sıralarda yer alan, bilgi ve teknolojiye dayalı, etkili ve etkin hizmet sunabilecek bireyler yetiştiren, Mezunlarını kendine güvenen, sorumluluk alabilen, üretken, kendisi ve toplumla barışık, teknolojik gelişmeleri takip eden ve aranan bireyler haline getiren bir meslek yüksekokulu olmaktır.

VİZYONUMUZ

Meslek Yüksekokulumuz;

Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş, dinamik, özgür düşünen, kendine güvenen, sorumluluk sahibi gençler yetiştirmek; eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra topluma hizmet etmek; katılıma, paylaşıma ve takım çalışmasına dayalı kurum kültürü ile bilim dünyasına hizmet etmektir.

TEKNİK PROGRAMLAR BÖLÜMÜ HAKKINDA BİLGİLER

Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Programı Normarl ve İkili Öğretimde Programları ile Eğitim Öğretim Faaliyetlerini 3 Adet Modern Bilgisayar Lanoratuvarı ve 1 Adet Elektronik deney Laboratuvarı ile Uygulamalı olarak yürütmektedir.

İKTİSADİ VE İDARİ PROGRAMLAR BÖLÜMÜ HAKKINDA BİLGİLER

Bölümümüz endüstride ve bilişim teknolojisindeki ara eleman ihtiyacını kazanmış gençler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Hızla gelişen bilgi çağını yakından izleyebilen güncel ülke ve dünya sorunlarına çok boyutta yaklaşabilen ilgi, gün geçtikçe artmaktadır

İş adresi

Adres:
    Adıyaman Üniversitesi
    Besni Meslek Yüksekokulu
    Yenikent/Besni
    ADIYAMAN
    02300
    TÜRKİYE

Telefon: +904163110422
    Belgegeçer: +904163110424

http://bmyo.adiyaman.edu.tr

Bu Sayfayı Paylaş