Adımova İlköğretim Okulu Hamur Ağrı

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 22 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Adımova İlköğretim Okulu Hamur Ağrı konusu
    Adımova İlköğretim Okulu Hakkında - Adımova İlköğretim Okulu Tanıtım - Adımova İlköğretim Okulu Resimleri - Adımova İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

[​IMG] [​IMG]

Adımova İlkğretim Okulu 3658 m. arsa üzerine kurulu ancak binaların kapladığı alan ise 1110m.'dir. Okulumuz ilki 1943 sonuncusu 1977 yılında yapılan 7 ayrı binadan oluşmaktadır. 8 yıllık kesintisiz eğitime 1997 yılında geçmiştir. Okulumuza ait 4 adet lojman vardır. Ancak ihtiyaç gereği 1 lojman Fen Laboratuarı, 1 lojman ana sınıfı, 1 lojman malzemelik, 1 lojmanımızda odunluk olarak kullanılmaktadır.

Bu nedenle tüm öğretmenlerimiz Ağrı il merkezine gidiş geliş yapmaktadır.Okulumuz sobalı sistem ile ısıtılmaktadır ve şebeke suyu yoktur.

Adımova İlköğretim Okulu Ağrı Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Adımova İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Adımova İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Adımova İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Adımova İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: ADIMOVA İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Adımova I.O.Okulu Hamur

Telefon Numarası: 4724512004

Faks Numarası: 4724512013

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi :
    Adımova İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Bu Sayfayı Paylaş