AccuWeatherWRT SymbianOS v5 (En iyi Hava Tahmin Programi )

'N-Gage-Os9x-Symbian Programlar' forumunda Mavi_Sema tarafından 12 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. Mavi_Sema

Mavi_Sema Özel Üye

AccuWeatherWRT SymbianOS v5 (En iyi Hava Tahmin Programi ) konusu Bu program sayesinde 3 gunluk hava durumunu detaylari ile ogrenebilirsiniz.Sadece yapmaniz gereken bulungunuz yeri yazmaniz ve fahrenayt veya cantigrad degerini sectikden sonra done demeniz yeterli olacaktir...
    Program dili : ingilizce
    Lisans: Free
    Program detaylari
    FORECAST: 3 gunluk havanin gece ve gunduz sicakligi ile beraber gorsel sekilde gormenizi saglar.
    HOURLY : Telefonun saati otomatik olarak algilar ve o saatten ileri dogru saat basi hava durumunu verir.
    MAPS: Tipki tv deki hava durumunda dunya haritasi uzerinde gorsel olanagi saglar ve bulundugunuz yeri GPS destegi ile gosterir.
    GRAPH : Saat basi hava durumunu grafik uzerinde gosterir..
    CALENDAR : Takvim uzerinde 7 gunluk hava raporunu gosterir.Renklerle havanin acikmi,kapalimi,bulutlumu ,karlimi veya yagmurlumu oldugunu gosterir.
    Options deyip ve settings dediginizde tekrar ana ekran acilir ve istediginiz bir bolgeyi yazip tekrar o bolgenin havadurumunu alirsiniz...
    Umarim anlatabilmisimdir.Program cok kullanisli bir program...

(not: Progragram .wgz uzantili anlamadim benim 5800 XM 'de yukledim calisiyor..)

Indir:
    Sifre: chopper29

- AccuWeatherWRT-5800.rar ... at uploaded.to - Free File Hosting, Free Image Hosting, Free Music Hosting, Free Video Hosting, ...

Bu Sayfayı Paylaş