Abdullah Tenekeci İlköğretim Okulu Konya Çumra

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Abdullah Tenekeci İlköğretim Okulu Konya Çumra konusu Abdullah Tenekeci İlköğretim Okulu Hakkında - Abdullah Tenekeci İlköğretim Okulu Tanıtım - Abdullah Tenekeci İlköğretim Okulu Resimleri - Abdullah Tenekeci İlköğretim Okulu İletişim

Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu Konya Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu Tarihi:

1986 yılında eğitim öğretime 5 derslikli olarak faaliyete geçmiştir. Okulun arsasını hayırsever
    Ali ARSLAN vatandaşımız vermiş olup devletimiz tarafından yapılmıştır.Zorunlu eğitimin 8 yıla
    çıkmasından itibaren ikli öğretime geçmiştir. 2006‐2007 Öğretim yında ek bina yapılmasıyla
    birlikte tek öğretime geçmiştir. Okulumuz şuan 1.sınıf ve 8.sınftan 2 şube diğer sınıflardan tek
    şube olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ABDULLAH TENEKECI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: Meydan Mahallesi Babür Sokak No:45 Çumra
    Telefon Numarası: 3324471898
    Faks Numarası: 332-4471898
    E-mail Adresi:
    atenekeciio@gmail.com
    Web Adresi: -

Abdullah Tenekecı İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş