Aşktan gelen acı....

'Makaleler-Denemeler' forumunda KaRDeLeN tarafından 20 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. KaRDeLeN

KaRDeLeN Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aşktan gelen acı.... konusu Aşktan gelen acı....

"...Aşktan gelirse tüm acılar benim olsun, bir "sesgeçirmeyendu var" gibidir yüreğim, acısıyla hasta ve derbederdir de sesiniçıkarmaz çıkardığında bile acıyı mutluluk diye haykırır durur yüreğim,yüreğim aşktan gelen güzellikle sarhoştur, öylesine ısız bir ÇÖLDÜRKİyüreğim, bir damla aşk ateşiyle yanı...p tutuşan alevleri...
    nde,okyanuslarını damlayarak tüketen gözlerimden akan yaşlarla sanaakarken, öylesine sisli ve öylesine gümüş renkli hüzünlere boğulmuşumki, her gülüşünü senin tarafından sevildiğimin meyli sanmışım da,senden gelen bir toz zerresi küçüklüğünde bir sevgi damlasıylayüreğimin çöl ısızlığını bir nebze gül bahçesine çevirmişim,kandırılm ışım da, sevilmemişim hiç bir zaman tarafından da yine meylimSANA yönelmiştir ey sevgili...

SENDEN GELEN HER ACI KATMERLİ KAHREDEREKÖLDÜREN, EN ZEHİRLİ YILANLARIN ZEHRİNDEN SEÇİLMİŞSE BİLE SENDEN GELENACI, KABULUMDUR Kİ BİLİNMELİDİR, AŞIĞINIM AMA MUTLUKLA KÖRLEŞMEMİŞ ŞUYÜREĞİMİN SEVDAKAR GÖZLERİYLE SANA COŞARAK AKARIM DA, SEN ÇEKTİRDİĞİNACILARLA BENİ KORKUTTUĞUNU SANIRSIN DA BİLMEZSİN AMA ACI DEDİĞİN NEDİRKİ, SANA DUYDUĞUM TUTKUNUN DELİRTEN ESİNTİLERİ KARŞINDA, VIZ GELİR BANASENDEN GELEN HER ACI, BEN SENİ ÖLDÜRMEDEN, İNCİTMEDEN SEVMEYEMEYİLNMİŞİM, ADIM "AŞIK"TIR BENİM... ACIYI BİR MUTLULUK ATEŞİ SAYARAKDAMALA DAMALA ÜZERİME SERPERİM DE, HER PARÇASINI BEDENİMİN HERZERRESİNE ZERKEDEREK YANAR TUTUŞURUM VE YENİDEN DİRİLİRİM SENİNSEVDANLA BEN..

NOT:Aşk acısı dediğiniz nedir ki, sizi pişerekkendinizle bütünleştiren ve bir biçime sokarak sevgiliye ulaştıranışıkla donanmış yürek ateşiniz değil midir, acı dediğiniz nedir ki, sizbir defa yanmaya başlayın hele, etrafınızda yanarak tutuşan, varlaşarakyok olan pervaneler seyredeceksiniz, yandığınızı ve yanarak acıçektiğinizi bilmeden acıdan bahsetmeyi bir CEHALET sayacaksınızutanarak , aşıklar acı çektiklerinin farkında bile değilken, sizaşıkların acılarından bahsedersiniz heyhat, sizinkisi düpedüz körlük,sevmenin nasıl bir yaşamak olduğunu bilmeden, ACIYI KATLANILMAZ BİR ÖCÜSAYMİŞİNİZ ÖTEKİNİ SEVERKEN, SİZ ACIYI MUTLULUĞU FARKETMEDEN TANIMAYAMEYİLLENMİŞİ SNİZ, SİZİN ACILARINIZIN MUTLULUĞU EKSİK BİLİRİM....

Bu Sayfayı Paylaş