Aşk nickleri & Sözleri & İletileri & Sms Sözleri, Yeni Nickler

'Msn nickleri Güzel Nickler' forumunda Siraç tarafından 23 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Siraç

Siraç Site Yetkilisi Admin Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aşk nickleri & Sözleri & İletileri & Sms Sözleri, Yeni Nickler konusu
    Aşk nickleri & Sözleri & İletileri & Sms Sözleri, Yeni Nickler

*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba
    Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...

*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...
    *BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?
    Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...

*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide ***ür, gittigimiz yer kara toprak olsun

*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
    bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!

*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Şubat 2010
  2. Siraç

///////////////////////////////////Aşk Nickleri//////////////////////////////////////

*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
    *Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.
    | | уαραмαz,уαşαуαмαz вυ кαℓвιм ѕєηѕιz нєяşєуιм ∂υя gιтмє..! | |

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Size YaKı$ıR

..!!öl๓üş кคгﻮค ﻮöz๓ü ๏אรยภ кเ ๒๏ş tüŦк שยгรยภ кเ รรยz ђשยz๔ค ๒๏ğlยא๓ кเ ๒๏zยк คгค๒ค çคгקรภ кเ şยคภ รภเ ๔üşüภא๏гยM..!!

°•уαğмυя мυтℓυℓυğмα göℓgє ∂üşüямєк ιçιη уαğıуσяѕυη вιℓιуσяυм ηιуєтιη вєηι αğℓαтмαкѕα вєη zαтєη αğℓıуσяυм•°​

Son düzenleme: 30 Ocak 2014
  3. Siraç

ZAMAN AKIP GİTTİKÇE GÖZLERİM DAHA ÇOK DOLUYOR VAKİT GİDER GELMEZ İŞTE BU CANIMI ÇOK SIKIYOR.....

sevmeyi seven ama severkende acı ceken biriyimdir...

TERCİHİMDE HAKKIM YATAR ...

UMRUMDA DEĞİLSİNİZ DENKLEMİ KURDUM ANLAMIYORSUNUZ

HEPİMİZ SORUMLUYUZ HERKESİN BİR SUÇU VAR ZAMAN AŞIMINA UĞRAR YADA HIŞIMA RASTLAR BUNUN İÇİN GÖZÜN AĞLAR KAFAN DUVARADA TOSLAR YAZIK OKADAR DOST VAR, İNANDIKLARIMIZIN ARASINDA ÇOK FARK VAR

feиα ħeмđe иe feиα

Bugün aklımda bir tek sevgili var.
    Diğer insanlar nerdeler?
    Ne önemi var..
    Benim aklımda sevdiğim,
    Onun aklında ben?
    Yeteriz birbirimize,
    Yaşarız yaşadıklarımızda birbirimizi...

*__her kuLun hakkını, bahtını, şansını werene bi şükür iiki wrSn!*

*ѕєуιяℓιк ∂єğιℓ öмüяℓüк σℓѕυη! ..!*

Ayağını yorganına göre uzatma,az ye boyuna göre bi yorgan al...

KalBim Nasır aMa Taşş deĞil...[​IMG]

UMURSAMAZ TAWRIMIN HASTASI OLUN...
    Benim şuurum bir facia atmosferi içinde doğdu!"

Hayal dünyanız o kadar geniş ki,ne sonunu bulabiliyorsunuz ne de normale dönebiliyorsunuz.

Ask benim için bundan böyle geçici dövme!!!

★AFFETMEK KOLAY MI BU YANLISINI
    ELİNLE SİL SAHTE GÖZYA$LARINI!
    BÖYLE Mİ YA$ARSIN SEN A$KLARINI!

sahip olduklarımı yok eden kurtarıcı,ruhumu korumak için savaşıyor.önüme çıkan servetleri temizleyen öğretici beni özgürlüğe kavuşturacak...

öyle bir gönül sığmışki içime
    ben ne diyorum o ne yapıyor
    yine dönüp dolaşıp en çok Sevdiğine takıyor aklını
    ya ben kendimi kandırıyorum
    yada bendeki gönül acı çekmekten hoşlanıyo
    söylesene GÖNÜL kimden yanasın
    benden mi Yoksa O çok Sevdiğinden mi!!!!!!

YaLnIzLıK bİr iLaÇ mIdIr,YoKsA hAsTaLıĞıN tA kEnDiSi mİ???

4. Siraç

sizin için hazırladığımız en beğenilen aşk nickleri, msn nickleri

Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere... .

Hadi çık gel bu gece düşlerime Yıldızlar salınarak yağsın üzerimize Ay ışığı örtüp gizlesin ikimizi Sana söz olsun ki ertelerdim doğacak olan güneşi Sensiz başka günlerime ...

Böyle bir dünyada seninle yaşamak varken, böyle uzak kalmak gücüme gidiyor, senin verdiklerini seninle paylaşmak varken, seni sensiz yaşamak içime sinmiyor. ...

SEN DELİ BİR YAĞMURSUN VE BEN O DELİ YAĞMURU BEKLEYEN BİR AVUC TOPRAK

BELKI YUZUM GULECEK DONECEGIM SASKINA BELKI MAHKUM OLACAK OMUR BOYU ASKINA BU KARARI VERIRKEN SAKIN BANA DEME TOY SENSIZ BEN YASAYAMAM ELINI KALBIME KOY...

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...! ...

bir soluk kadar yakin yildiz kadar uzak derler sevgi icin. uzanirsin yetisemezsin yetisirsin dokunamazsin dokunursun vazgecemezsin vazgecersin ama unutamazsin!! ...

Bulutların gözyaşları pencereye vururken düşlere daldığın bir gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecek sana onları yaşatsın ...

BIR SABAH UYANDIGINDA GÜNESİ GÖREMEZSEN YANINDA SAKIN GÖZLERINI KAPATMA YILDIZLARIDA KAYBEDERSIN SONRA.
    ...

SENİ SEVİYORUM SEN SEVMESEN BİLE,SENİ ÖZLÜYORUM SEN ÖZLEMESEN BİLE,HERGÜN KENDİME DİYORUM ARTIK SEVMİYORUM SENİ GÖRÜNCE ANLIYORUM Kİ HALA SEVİYORUM

VUR HANÇERİ KALBİME BIRAK HEP KANASIN FAZLA DERİNE İNME ÇÜNKÜ ORDA SEN VARSIN SENİ HALA ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek

Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N
    ...

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum

Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, kalp atışların hızlanıyorsa; sakın korkma! unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..

5. Siraç

Aşk nickleri , şekilli msn nickleri

ßiR kéFéné 2ßa$ sıqdr.bénimLé oLan hér daiM saqdr.tanRım yaqmr yaqdr.yéryüZündé pisLik Çok.yaLanLaRnda yanLı$ yokTa.doqrulr dökürkn dLimdn.béndn kötüSü yk içmdé sakLı kaLbé sapLı ok

Seyrederken hayatı en önden kendime sahne buLup oynadım….

BéNy séWMéK için proqRamLanma dewReLErini yaKArıM…(H)

A$kın çaLar saaTi..(H)

' Bu SaaTTéN SoNRa UGRaSMaM DuNuMLé Vé DuNuMDéKıLéRLé....BéN YaRıNa BaKaRıM, YaNıMDaKıLéRLé

A$kın Gözü Kör OLaßiLir Ama İnan ßan Karnı Achtır. İi SindiriLmémi$ 1 A$k ÜchünJü TékiLLéré Muhtachtır

Beny kaça böLersen böL seny ikiye katLarım.d

YéNi BiR sAyFa AçTıM kénDdİMé...iÇiNdé sén yOkSuN...KaLbİm HaYvAnAt BaHçésİ dégİLKi KöPéKLér ÖLSuN

iblisin ağzında sayıklandım, bir pirinç tanesiyim
    çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.

KaRanLıkTa ü$ümék né Ky? VaRsın döküLsün KanatLarım…!

ßu aLémdé $ékLi ßén kOyaR ßéN çiZéRim,Oyunu ßéN ßa$LatıR ßéN ßitiRiRim! Né O İ$İné qéLmédimi:-* O zmn gaMé OwéR qüséLim:

B!R!S! hakédéR , K!m!s! KahrédéR B!r!s! Mahvédér GÜnLér! éz-géÇ Kasvéti !...

Aşk nickleri , şekilli msn nickleri

Karmakarışıklaşmaktayım...!

KaÇaR oOoLMu$ iNsSaNLaR SéWiLMéKTéN , DuWaR öRMü$LeR KaLPLéRiNé YasSaKLaMı$LaR BéNy…

Gölgeler takibimde ardımda bir manzara yığını..

Huzur benden özür dilemeli gelmediği her gün için

éĞéR BéNy KaYBéDéRSéN B!R DaHa BuLaMaZSıN , o aÇ GöSsLü KaLBiNé RaaT BaTMaSıN...

ne tuhaf dimi içimi acıtanda sendin,acımı dindirejek olanda

BéNy uZahKTaN !ZLéD!N!Z !MRéND!N!Z B!L!oRuM, H!ÇB!R ZaMaN BéN!M G!B! oLaMaDıNıZ oLMaNıZı D!L!o0oRuM…

Seni Seven KaLbe Zulüm Et Et Edebildiğin KadaR bütün yoLLar Senin Olsun Git GİdeBildiğin KAdar....

£y Karanlık Gecenin Hayırsız Zalim Kızı .. Sorgusuz SuaLsiz Asigim saNaaaYeTEr heRaLde qüLE qüLE kuLLanın xD

6. Siraç

1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENİnle YaşIyO...
    2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın
    3- kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım
    4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
    Güzel aşk nickleri , msn nickleri
    5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...
    6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...
    7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.
    8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..
    9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...
    10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...
    11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...
    12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...
    13- AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...
    14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.
    15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
    16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.
    17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.
    18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..
    19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...
    20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.
    21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
    22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...
    23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM ...
    25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..
    26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.
    27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
    28-Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!
    29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!
    30- sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!
    31- akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..
    32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.
    33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
    34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

7. Siraç

Duygulu aşk nickleri , msn kişisel iletiler

*уαzιк уαzιк σℓ∂υ вüтüи ємєкℓєяιмє ∂єğєямι ѕєиιи gιвι кαℓρѕιzє
    biz isyankar sokaklarda buyuduk kizim. anlamayiz senin gibi balli ekmek yameyi. Biz 17 yasinda dunyaya, 18 yasinda kasip kavuran asklara isyan etmisiz, bilmeyiz kaygan pistte dans etmeyi. Satmayiz 10 kurus icin bize.., bize hakki olan sevenleri."

NE ORHAN NE FERDİ BİLMİYO DERDİ HAYDİ SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA NEREDEN SEVDİM O ZALİMİ

Eğer içiyorsam rakıyı , eğer gözlerim eskisi gibi değilse, yürüyüşüm değişmişse.KİME NE !

Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir satırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !!!

madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ...

seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm.

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS, OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.
    BELİMİ BÜKÜYOR BÖYLE AYRILIK. VERDİGİN ACILAR HASRET TANIDIK. GORMEDIM Kİ BİR GÜN SENDEN YAKINLIK. DONMESENDE GERİ FARKETMEZ ARTIK...

ya severim sonuna kadar
    yada tanımam ölene kadar

her gülen yüzü sanma bahtiyar,,,
    her kahkahanın ardında binlerce gözyaşı varr,,,

Ya parçalarım bulutları seni bulurum.
    Yada vururum kendimi senden kurtulurum.
    Biliyorum ateşle oynuyorum ama
    Ben o ateşi çok seviyor ve özlüyorum

ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..

SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!

Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı... Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı... Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın

HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA,
    HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ...!!!

H£R CanL! öLümü TatacaqTır

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
    aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!

8. Siraç

Msn aşk nickleri , yeni msn nickleri

*Aşkın kötü yanı verdiği zevki elinde sonunda çıkarmasıdır.

*Bu sabah kahvaltı yapamadım çünkü seni düşünüyordum.
    Bu öğle yemek yemedim çünkü seni düşünüyordum.
    Bu akşam yemek yiyemedim çünkü seni düşünüyordum.
    O gece uyuyamadım çünkü AÇIM!!

*Birgün zaman kayar ellerinden tutamazsın.Hasretle yanar yüreğin kavuşamazsın.Öylesinde sende olurumki istesende beni unutamazsın.

*Sen deprem gibi girdin gönlüme, fay hattı çizdin yüreğime.enkaz bıraktın üzerimde.Kalbimde artçılar devam etmekte.Özlenmektesin gülüm 9,4 şiddetinde.

*Kalbim seni unutacak kadar asiyese;ellerim bu aikı parçalayacak kadar adidir.

*Gül bahçesinde güller içinde geçsede ömrüm.İnan senin üstüne gül koklamam gülüm.Seni koklamak olsada ölüm.Uğrunda ölmeye değer be gülüm!!
    *Nice insanlar tanıdım.Hepsi yıldızlar gibi parlıyordu.Ama ben seni güneşim seçtim.Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

*Senin gözlerinde buldum kendimi;seni sevdim oldum deli.
    Seni sevmek en büyük teselli.Seni kalpten seven isyankar liseli.(öğrenci)

*Aşk bir çiçektir.Uçurum kenarında yetişir.Dikeni olmasına rağmen gülü;vefasız olmasına rağmen seni...

*Aşk;bir elma şekerine benzer.Önce şekerini yersin sonrada kazığını!!

*Seni unutmak için and içtim.Gözlerin geldi aklıma vazgeçtim!!!!!

*Aşkım yatağın,sevgim yorganın,yüreğim yastığın olsun.İyi uyu birtane.(bu pek nick değil gibi geldi bana )

*!!!...Bugün yeni bir meyhane keşfettim.Tam mezarlığın karşısında.Eğer beni arar da bulamazsan.ya meyhanedeyim ya tam karşısında...!!!

*Kırmızı güller senin olsun beyaz güller benim.Eğer beni unutursan kırmızı güller solsun,kurusun.Ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun!!

*Bir çiçek var kurutamadığım,bir isim var unutamadığım.Bir dilek var tutamadığım.Birde sen varsın gülüm sevmeye doyamadığım.

*Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun.Sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım.Hangi yoldan geçersen geç;seni sevdiğimi okuyacaksın.

*Birgün sensiz ölmeye karar verirsem;bilki sevgim kalbime gömlülü,bilki kokun hala tenimde,bilki ben senden değil;YAŞAMAKTAN VAZGEÇMİŞİM!!

*Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm.Ben senin için yaşamayı göze almışım.

*Dost dediğin deniz kenarında topladığın taşlara benzer.Önce özenle toplarsın.Sınra tek tek atmaya başlarsın.Hani bazıları vardır ya atmaya kıyamazsın.İşte sende kıyamadıklarımdansız.

9. Siraç

Askin kalbindeyse, Mutlulugun elindeyse, istedigin iki kelimeyse SENI SEVIYORUM..

Dayanmak çok zor hadi gel

Seni içeren Masallarim anLaticak kadar Kisa degiLLer

SeviiLdigini biLmeden ölesiye sevme

1' damLa gözya$inin Hakki Ödenmez

Yaki$tiramadim doGrusu ben Sana agLamayi

G*tüne güVenen $öyLe geLsin :]

Bi ev vardı..Küçüktü beLki ve bizimdi..OdaLarında ışık yüzerdi..Bir gün hiç doğmadı güne$..Ve bitti..

KaLbimde KırıkLar YoLa Devam Etsemde Canımı AcıtıR..!

Güzel günler bizi bekler eywallah Dersin olur bitEr…

GeLeceksin...BeLki çok seveceksin...Zamanı geLince gideceksin...

Bakışına kanmam artık söz ver...BirLikte öLecek miyiz?

Bir [Keşke]'ye daha yer yok kaLbimde..!

HayaLine daLıp gittim bir anda...Unutmuştum ben seNi asLında...

Kim bu ben..?Kim bu susan..?

...Wazgeçtim rüyaLardan...

Ama biL başarırım...Sen oLmadan da yaşatırım ben bu AŞK'ı...!

..DuyguLarım çoK hasta..

Kimse kusura bakmasın..!Yanımda kimse kaLmasın ve kimse de surat asmasıN..!

SiL baştan yaşamaK gereK bazen...Hayatı sıfırLamak..!

UnutmuştuN HatırLarsın beLki ismimi...

Şuçum neydi..?Neden böyLe oLdu..?

Bu sabah bir umut var içimde nasıL oLsa geri geLirsin diye...

AnLadım birqün bitermiş herşey...Ve bitti..!

Yaslanmak her dökülen yapragin arkasindan aglamak gibidir..

Nargilenin dumanina benzer hayallerim, sadece beni zehirler ve ucup gider ..

Zimmetimde kaldi Rap,Ceza sinirdaki sosyete..

Afrodizat etkisi bak bu rap te çok mu azdın al bu mikrafon senin bu ter benim sıkıca kavra ..

Dövündük her ölümün her yenilginin ardından alınan ders ne kader bela başımdan..

Çok konuşma rezil oldun hepsi mutsuz bence anahtar olmuş her bakışta kara para pençe..

10. Siraç

ben şahadet ederim ki; aşk'ın ispatıydı varlığın! sen gittin!ve senden sonra hiç kimse hiçbir dilde anlamadı beni...

“bana müsade, sana rast gelsin” budur hikayemiz...

sussam yalnızlık, konuşsam ayrılık, dönsem yıkılış, dönmesem yok oluş…

şimdi ben susuyorum, yalnızlığa talip.. sende sus bana sus ki, bir daha ölmeyeyim..

Ardımda kanlı cam kırıkları ve ıslak hüzünlerde büyütülmüş o kadar ayrılığım var ki, suskunluğuma kilitlediğim...

Öylesine sahipsiz....

İşte bütün umutlara havlu attım gidiyorum...

İçimde geç kalmışlığın çaresizliği çocuklar gibi ağlıyorum...

Bu gece
    ; kırılgan düşlerimin koynunda sabahlayacağım...

Tenimde susuzluktan kurumuş, elbiseleri yırtılmış, öfke kanamalı aşk sözcükleri kazılı...

Aşkı bana anlatmayın aşksızlığı yaşadım aşk kokulu bulutlarda…

Ve gel gör ki her damla gözyaşımda yine seni arıyorum...

gelen gider, makbulüdür kısası ziyaretin…

Denize kıyısız durgun ırmaklar akıyor gözlerimden...

Çatlarken sevimsizliğin ardamarı, acemi bir işkenceci kesiliyor hayat...

11. Siraç

Hayatta Aşk Denen Şey Yalan Seni Seviyorum Diyende Yalancı

*Sensiz Hayat Oyunsuz Playstationa benzer

*Gülü Sev Dikeni Batmasın ,Güneşi Sev Hiç Batmasın ,Öyle Birisini Sevki Sen Ölünce O hiç Yaşamasın

* Seni görebilmek için ölebilirim ama ben öldüğüm seni görmem için seninde ölmen lazım eğer göze alıyorsan beni gerçekten seviyorsun demektir ama sen bunu yapmadım şimdi ben kahrımdan ölüyorum sense hayatını yaşıyorsun

*Herkeze söyledim herkez saçmalama dedi kendime söyledim kalbinin sesini dinle dedi ve ben kalbimin sesini dinledim ve şimdi sana söylüyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM

*SEN BENİM GÜNEŞİMSİN DESEM GÜNEŞ BATIYOR SEN BENİM AY ' IM SIN DESEM SABAHLARI GÖZÜKMÜYOR SEN BENİM YILDIZIMSIN DESEM YILDIZ KAYIYOR SEN BENİM SEN BENİM HERŞEYİMSİN

* KARANLIKLAR BENİ HAPSEDİYOR HEPSİ GERÇEĞİ GÖRMEM İÇİN BEN TEK BİR GERÇEK GÖRDÜM ODA SENİ ÇOK SEVDİĞİM

*KARANLIKTAN KORKTUM GÜNEŞE ÇIKTIM GÜNEŞ GÖZÜME BATTI GÖLGEYE GİTTİM GÖLGE ÇOK SOĞUKTU YANINA GELDİM VE ORASI TAM İSTEDİĞİM YERDİ

*BİR GÜN ÖLÜRSEM HİÇ ÜZÜLME SEN ÖLÜRSEN HİÇ AĞLAMAM ÇÜNKÜ SENİN ARKANDAN BENDE ÖLÜRÜMDE ONDAN

*GÖZLERİMİ KAPATTIĞIMDA SENİN YÜZÜN GELİYOR UYUDUĞUMDA RÜYAMDA SENİ GÖRÜYORUM SENİ NE KADAR UNUTMAYA ÇALIŞSAMDA SENİ UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL ÇÜNKÜ SENİ ÇOK SEVİOYURM

12. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürlerr

Bu Sayfayı Paylaş