Aşk Felsefem :)

'Şiirler' forumunda GizLi_ÖzNe tarafından 20 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Aşk Felsefem :) konusu Eğer bir gün beni aldatırsan inan umursamam çünkü bu senin hayatın ve mutluysan yolun açık olsun.

Eğer çok mutluysak hiç kavga etmiyorsak ve ben bir kavga çıkartırsam bilki seni artık sevmediğimden diil sevdamın yüceliğinden ve olgunluğundan.

Eğer senden ayrılmak ister ve yüzüne bile bakmadan çekip gidersem bilki seni hala seviyorum sadece yüzüne bakınca sana sarılmaktan korkuyorum.

Eğer senin eksiklerini gösteriyorsam bilki bu aşkım değil o zamn tek istediğim bana bir kez tokat atman olur kendime gelmem için seni sevmesem bile saygı duymuyorsam bunu hakediyorum .

Eğer eksiklerini sana belli etmeden seni kırmadan ortadan kaldırıyorsam bilki bu aşkım ve sana olan saygım.

Eğer ağlarsam bilki çok acı çekiyorum (çünkü kolay kolay ağlamam)

Eğer sana çok sıkı sarılıyorsam ya canım sıkkın ya da senin kokuna hastretim demektir.

Eğer birgün geldiğinde evde değilde dışarıda arkadaşlarla keyif yapıyorsam bilki bu aşkım deil ozamn tek istediğim oraya gelip beni eve kadar sürüklemen olur.

Eğer sen yanımda yoksun diye canıma kıyarsam bilki bu aşkım değil sadece bıkkınlığım .

Eğer sen yanımda yoksun diye canıma kıymıyorsam bilki bu aşkım ve kendine dikkat et çünkü biryerlerde hayatta olduğunu düşünerek yaşıyabiliyorum.

Eğer senin arkadaşlarından kıskanıyorsam bilki bu aşkım değil sana olan güvensizliğim o zaman tek istediğim benimle oturup adam gibi konuşman olur.

ve daha birçok şey devamı belki gelir bilemem şimdilik

farketmez

Bu Sayfayı Paylaş