Aşk Çıkmazı

'Makaleler-Denemeler' forumunda _KaRiZmA_ tarafından 18 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. _KaRiZmA_

_KaRiZmA_ Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Aşk Çıkmazı konusu Derin bi kuyunun içindeyim çıkmazdayım kurtulmak bana hem yakın hem de uzak napmalıyım bağırıyorum çığlık çığlığa "KURTARIN BENİİ!!"etrafımda birçok insan var ama onlar beni anlamıyor mu acaba yoksa yoksa ben hayır hayır bunu düşünmek bile istemiyorum ben olamaz ben hayır yoo yanılıyorum bu bi saçmalık eyy allahım bana sabırr ver !!
    -No'luurr bana yardımmm edinn !!! Kurtarın beni nolurrrrrrrrrrr

Neden neden insanlar beni duymuyor çok zor mu bana yardım etmek elimden tutmak????
    -Nolur bana yardımm edinn nolurrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!:weeping: yalvarırımm nolurr (ühühühhüühhüü)
    -Yaww kardeşim yardım edinn insanlık öldümü
    konuşamıyorum konuştukça boğuluyorum daralıyorum batıyorum yok yok yok insalık ölmüş artık merhamet kalmamış artık son umut bittim bittim artık konuşmak istemiyorum galiba ben ölüyorum ama bu kadar acı çekeceğimi bilmezdim!!
    -Ama bu ölüm değil bu başka bişey bişeyler eksik anlamıyorum noluyo
    -Güle güle dünya elveda anne,baba,kardeşlerim,elveda gençliğim,arkadaşlarım...
    :)
    :)
    -sende kimsin?
    -ben senn diğer parçan
    -???
    -Anlamadın değilmi?
    -Hayır anlamadım..
    -ben sana anlatıym ben aşkım aşk senn yıllardır aramadığın eksikliğini hiç hissetmediğin şey aşşşkkk..
    -aşk mı*
    -Evet
    -ama ben..
    -Sus konuşma Buradan kurtulmak istiyomusun ?
    -Evet
    -O zaman ver elini!!
    -:shakehand
    -Yani benim biras önceki çektiğim acılar aşık olmadığımdan dolayımıydı?
    -Hayır
    -Peki neden?
    -Onu hiç aramamandan
    -artık bırakmam
    [​IMG] [​IMG]

2. Google

Google Özel Üye

paylaşım için teşekkürlerr...

Bu Sayfayı Paylaş