Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Sürmene Trabzon konusu Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Hakkında - Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Resimleri

Aşağı Aksu İlköğretim Okulu Trabzon Sürmene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aşağı Aksu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aşağı Aksu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aşağı Aksu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aşağı Aksu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AŞAĞI AKSU İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: AŞAĞI AKSU KÖYÜ AKSUHANLARI MEVKİ SÜRMENE/TRABZON
    Telefon Numarası: 4627513031

Kurumun Misyonu :

Okulumuz için belirlenmiş olan eğitim-öğretim programını; bilgi çağına uygun, örnek ve öncü bir eğitimle, çevre faktörlerini de dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde uygulamak, öğrencilerimizi bilgili, dürüst, erdemli, sorumluluk sahibi, öz güveni olan; milli, manevi, ahlaki, kültürel ve insani değerlere bağlı; sevgi, saygı, şefkat ve yardımlaşma duygularına sahip; Vatanını, Bayrağını, Milletini, Ata'sını, ailesini ve insanları severek yeşeren kaliteli gençler olarak yetiştirmektir.

Kurumun Vizyonu:

Okulumuzu; saygın, güvenilir ve ilk tercih edilen okul haline getirmek. Öğrencilerimize Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda nitelikli bir eğitim vererek onları 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek "Çağdaş, Bilgili, Katılımcı, ve Aydın Yurttaşlar" olarak Yetiştirmek. Eğitim teknolojileri ile donatılmış, çevresine öncülük eden; öğrencilerini, yeteneklerini iyi kullanabilen, öğrenmeyi temel gereksinim sayan bireyler olarak yetiştiren, tüm çalışanlarının her gün daha ileriye ulaşmak için çaba içerisinde olduğu, En Kaliteli Eğitim Kurumlarından Biri Olmak. Okulumuzu öğrenmeyi öğrenen bir kurum haline getirmektir.

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr

Bu Sayfayı Paylaş