Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Bornova İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 19 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Bornova İzmir konusu Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Hakkında - Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Tanıtım - Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Resimleri - Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu İletişim

Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu İzmir Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

İlçesi : Bornova
    Okulun Adı : Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu
    Okul Adresi : K.Dirik mh.373/2 sok.No:4 Bornova İzmir
    Telefon Numaraları : 0 (232) 388 73 82
    Faks Numaraları : 0 (232) 388 04 41
    E-mail Adresi :
    164819@meb.k12.tr
    Okulun Web Adresi: http://www.asikveyselgormeengellilerioo.k12.tr
    Okulun İlçe ve İl merkezine uzaklığı : Merkez
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu
    Ulaşım Bilgileri: