AŞKIM seni sen olduğun için seven biri var unutma sakın

'Aşk-Sevgi-Evlilik Sözleri' forumunda Fatma tarafından 3 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Fatma

Fatma Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    AŞKIM seni sen olduğun için seven biri var unutma sakın konusu Hayatın sefası da cefası da birlikte çekiliyor parmak uçlarımdan. Bir karmaşa ki hiç sorma kaçan da benim kovalayanda duran da benim durduranda kendimi sonun da.

Her şeyde bir manasızlık bir anlamsızlık bir benim sanki ortada kala kalmış neden niye niçin sorular sorgular içinde yapayalnız bir yürek...

Keşke anlatabilseydim keşke beni dinleyebilseydin bir cevap yada çözüm değil ki beklediğim yanımda olsan yeter ben anlatsam sen sussan da olur baksan ve gülümsesen şu bitmek bilmeyen çocukluğuma ve bir kez daha desen canımın canı hayatımın anlamı…

Her söz söylenmiş düşündüm de şöyle bir şey kalmamış ikimize herkese bir anlam yüklemiş yüreğim her söze sen peki sana ne kaldı şu sahte dünyada ve benim dünyamda ..

Keşke demek ne acı arkama bakmadan yürüyememek sana dair bir iz bile yokken şu hayatımda ben senle var olmaya çalışıyorum düşe kalka. Ama olmuyor işte gel gör halimi olmuyor yapıyorum bozuluyor kuruyorum yıkılıyor kaçıyor saklanıyor uzaklaşıyor bir türlü bir yere varamıyorum...

Ne olacak halim benim nereye kadar koştum durdum yıllarca kaçtım da kaçarken arkamdan da gelmeye devam etti acı tatlı hatıralar…

Bırakma beni demedim sana sen demiştin inatla ama neden giden sen oldu kalan ben bir başıma.

Seni sen olduğun için yüreğimin sevmeye laik bulduğu için ne varsa sana mübarek saydığım için bilerek yada bilmeyerek sevdanın karasına tutulduğum için sen olmadan da sensizde seni sevmeyi başarabildiğim için...

AŞKIM seni sen olduğun için seven biri var unutma sakın…

Bu Sayfayı Paylaş