Ağrı - Merkez - Ağrı Dağı Anadolu Lisesi

'Liselerimiz' forumunda DeMSaL tarafından 19 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. DeMSaL

DeMSaL Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    Ağrı - Merkez - Ağrı Dağı Anadolu Lisesi konusu Ağrı - Merkez - Ağrı Dağı Anadolu Lisesi

Misyonumuz

Okul çevresine ve öğrencilerimize güvenli bir ortamda nitelikli eğitim,dünün kültür mirası ve geleceğin evrensel değerleriyle yoğrulmuş kaliteli bir eğitimi, velileri,toplumu ve insanlığı memnun edecek seviyede vermek;kendini yenileyebilen,paylaşımcı,özgür düşünebilen,hoşgörü sahibi,toplumsal değerlere bağlı,modern,çağdaş ve insanı temel alan bütün bunları toplum yararına kullanabilen bireyler yetiştirebilmektir .

Vizyonumuz

Eğitim- öğretim sürecinde paydaşları da ön planda tutarak öncelikli olarak çevrenin nihai olarak da ülkenin Okulumuz2kalkınmasını sağlamak, toplumun ve çevrenin ihtiyaçlarını en modern şekilde karşılayacak, demokrasi ve insan haklarını özümsemiş,refah düzeyi yüksek bir toplum ortay çıkarmak. - Geleceği bu günden yaşayarak, okulumuzdaki kaliteyi yükseltmek için eğitim ve öğretimde örnek ve önder olmak. -Evrensel eğitim ve öğretim ilkeleri doğrultusunda kurumsallaşmış bir okul kimliğine sahip olmak. -Çocuklarımızın düşlerinin buluştuğu bir okul yaratmak -Ülke düzeyinde; eğimde bir adım önce, bir adım önde olmak -Ön yargılardan uzak, ufku geniş, yalnız bugüne değil, yarına, sadece ülkesine değil, dünya insanlığına katkısı olan, çevre bilinci yerinde, dengeli kişilikler yetiştirmektir.

Bu Sayfayı Paylaş