Ağaçlı İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 24 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    Ağaçlı İlköğretim Okulu Akçaabat Trabzon konusu Akçaabat Ağaçlı İlköğretim Okulu - Ağaçlı İlköğretim Okulu Hakkında - Ağaçlı İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ağaçlı İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ağaçlı İlköğretim Okulu Resimleri

Ağaçlı İlköğretim Okulu Trabzon Akçaabat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ağaçlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ağaçlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ağaçlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ağaçlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: AĞAÇLI İLKÖĞRETİM OKULU
    Adresi: AĞAÇLI KÖYÜ
    Telefon Numarası: 4622455023

HAKKIMIZDA

Ağaçlı ilköğretim okulu 2009-2010 eğitim öğretim yılını 135 Öğrencisi 2 İdarecisi, 10 Öğretmeni ve 2 Hizmetlisi ile devam ettirmektedir.

Okulumuz temizlik ve hijyen kurallarına uygun bulunduğundan Beyaz Bayrak ile ödüllendirilmiştir.

Kütüphanemiz 3000 kitap kapasitesi ile her öğrencimize ortalama yirmi kitap okuma olanağı sağlamaktadır.

BT Sınıfımız öğrenci, öğretmen ve köy halkının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Fen labaratuvarımızda her türlü donanım mevcut olup internet bağlantısı ile birlikte okulumuzun övünç kaynaklarından biridir.

Ağaçlı İlköğretim okulu personelinin özverileriyle kurulmuş olan Teknoloji sınıfımız projektör cihazı ve internet bağlantısı ile öğrenci ve köy halkına hizmet vermektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin

Bu Sayfayı Paylaş