'Açıklıyoruz', 'Hiç durmayın'

'Fenerbahçe' forumunda Dine tarafından 8 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    'Açıklıyoruz', 'Hiç durmayın' konusu [SIZE=+0][/SIZE]'Açıklıyoruz', 'Hiç durmayın'

[SIZE=+0][/SIZE]Sadettin Saran ile kulüp arasındaki ticari ilişkiyi yarın açıklayacağını duyuran yönetimin, “Fenerbahçe'nin sırtından para kazandı” diyeceği öğrenildi. Saran ise “Ne biliyorsanız şimdiden açıklayın” dedi.
    Kulübün resmi intnernet sitesinde dün, “Açıklıyoruz” başlığıyla bir duyuru yayınlandı. “Detaylar pazartesi günü resmi internet sitemizde” denilen açıklamada, “Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Sayın Sadettin Saran ile kulübümüz arasındaki ticari ilişkiyi ve Sayın Saran’ın kulübümüzden taleplerinin detaylarını pazartesi günü resmi internet sitemizden açıklıyoruz” sözleri yer aldı. Yönetimin yapacağı açıklamada, bir süre önce, “Ben ürettiğim birşeyi kulübe satmadım” diyerek, Başkan Aziz Yıldırım’ın kulübe Kurtköy’de yaptığı villaları satmasını ima eden Saran’a, “Bu satıştan Aziz Yıldırım’ın kasasına giren birşey yok. Ama Sadettin Saran, Fenerbahçe’nin sırtından para kazandı” görüşünün dile getirileceği belirlendi. Yönetim, Saran’ın şirketi Kas Management Ltd ile kulübün imzaladığı sözleşmeden doğan hakların ödendiğini de dile getirecek. Bu arada Sadettin Saran, kulübün yaptığı duyuru konusunda, “Ne açıklayacaklarsa hemen açıklasınlar. Beklemelerine gerek yok. Ortada 10 yıllık bir anlaşma var. Birşey varmış gibi kamuoyunu farklı yönlendirmeye çalışıyorlar” iddiasında bulundu.

Can Gebetaş

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş