AÖF'de ikinci ek yerleştirme sona eriyor - Aof 2. Ek Yerlestirme Ne zaman Sona Eriyor?

'Eğitim Haberleri' forumunda NeslisH tarafından 23 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. NeslisH

NeslisH Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    AÖF'de ikinci ek yerleştirme sona eriyor - Aof 2. Ek Yerlestirme Ne zaman Sona Eriyor? konusu ESKİŞEHİR (İHA) - Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ne (AÜ) bağlı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri'ne ikinci ek yerleştirme yoluyla ve 5806 sayılı kanundan yararlanmak üzere başvuracak adayların kayıt işlemlerinin 29 Aralık'ta sona ereceği bildirildi.
    AÜ Rektörlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, öğrenci adaylarının internet başvuru işlemleri " internet adresinden, kayıt işlemleri ise illerde bulunan açıköğretim fakültesi bürolarından olmak üzere iki aşamada gerçekleştiriliyor. 15 Aralık'ta başlayan internet başvuru ve kayıt işlemleri, 29 Aralık Pazartesi saat 17.00'de sona erecek. Bu tarihten sonra internetten ya da başka bir yöntemle başvuru ve kayıt yapılamayacak.
    İnternetten başvurmak kayıt için yeterli olmadığından, 5806 sayılı kanundan yararlanmak üzere müracaat edecek adayların, internet başvuru işlemi sonunda oluşturacakları internet kayıt belgesinin, ikinci ek yerleştirmeden yararlanacak adayların ise internet başvuru belgesinin yazıcı dökümünü almaları ve kayıt için gerekli olan diğer belgeleri de hazırlayarak illerdeki AÖF bürolarından kayıt yaptırmaları gerektiği kaydedildi.
    Öğrenci adaylarının, kayıt için gerekli bilgi ve belgelere internet adresinden ulaşabilecekleri açıklandı.

Bu Sayfayı Paylaş