94 Milyon Euro'luk susturucu

'Dunyadan Futbol' forumunda Dine tarafından 10 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Dine

Dine Özel Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    94 Milyon Euro'luk susturucu konusu 94 Milyon Euro'luk susturucu

“Madrid'e geldiğimde herkes, her gece kızlarla birlikte diskolarda eğlendiğimi yazdı” diyen Ronaldo, “Dedikodulara sahada cevap verdim. Şimdi gollerim ve futbolum konuşuluyor” dedi.
    Real Madrid’in, sezon başında Manchester United’dan 94 milyon Euro’ya kadrosuna kattığı Cristiano Ronaldo, kendisine yönelik yapılan eleştiriler karşısında sessizliğini ilk kez bozdu... İspanya’ya alıştığını belirten Ronaldo, “Buraya ilk geldiğimde herkes beni yargıladı. Hazırlık karşılaşmalarında gol atamadığım zaman gazetelerde, her gece diskolarda kızlarla birlikte eğlendiğim yazıldı. Ancak artık bunlara bir son verdim. Performansım arttıkça, dedikodulara da noktayı koydum. Artık gollerim ve futbolum konuşuluyor. Manchester United’da her şeyi kazandım. Bu başarıyı şimdi Real Madrid’de de tekrarlamak istiyorum. Real’in en önemli oyuncularından biriyim” açıklamasını yaptı.

‘Hiç antrenman kaçırmadım’
    Futbolda baskının her zaman olduğunu belirten Ronaldo, bir kez bile idman kaçırmadığını ve sahaya her çıktığında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını vurguladı. Rekabetin içinde olmayı sevdiğini dile getiren 24 yaşındaki futbolcu, “Barcelona’nın buradaki egemenliğine son vermek istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz. Onlar oturmuş bir takım. Bizim biraz daha zamana ihtiyacımız olduğu gerçek. Ancak her geçen gün daha iyi duruma geliyoruz” yorumunu yaptı.

REAL MADRİD KARİYERİ

İspanya LigiMaçGol Asist Dakika974720Şampiyonlar LigiMaçGol Asist Dakika461288Genel Kariyeri234 maç, 115 gol

Fanatik

Bu Sayfayı Paylaş