80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Kiraz İzmir

'Anaokulu ve İlköğretim Okullarımız' forumunda SeLeN tarafından 13 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. SeLeN

SeLeN Site Yetkilisi Editör

Sponsorlu Bağlantılar
    80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Kiraz İzmir konusu 80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Hakkında - 80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Tanıtım - 80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Resimleri - 80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu İletişim

80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1925 yılında bir tek blokta eğitim öğretime başlamıştır. Zamanla yeterli gelmemiş yerine üç derslikli bina ile bir tane de öğretmen lojmanı yapılmıştır. Zaman içerisinde bu bina da ihtiyacı karşılayamamış ve yerine 1968 tarihinde iki derslikli yeni bir bina ilave edilerek aynı tarihte iki tane de öğretmen lojmanı yapılmıştır. 2003 yılında yapılan yeni bina ile birlikte altı derslik daha ilave edilmiştir. 2004-2005 Eğitim Öğretim Yılı’nda Ana Sınıfı ve Fen Laboratuarı ilave edilmiştir. 2005/2006 ikinci dönem itibariyle B.T.S. Sınıfı faaliyete geçmiştir.

Okulumuzda bu güne kadar 55’e yakın öğretmen görev yapmış en fazla Alaattin ARAL ve Asiye BAŞKAYA köyde kalmıştır. Okulumuzun ilk öğretmeni Mehmet FAHRİ, son öğretmeni Ekim 2007 de göreve başlayan Müdür Vekilimiz Mehmet Ak’tır. Okulumuzda öğrencisi bir dönem azalma gösterse de 100’ün altına düşmemiştir. Halen okulda 15 öğretmen görev yapmaktadır. Okulumuzun öğrenci sayısı 263 olup her öğretmene yaklaşık 18 öğrenci düşmektedir

Okulumuz eğitim ve öğretime A, B ve C

Bloklarda devam etmekte olup, idari birimler

ile ana sınıfımız okulun lojmanı olarak yapılan D Blokta yer almaktadır. Ayrıca okulumuzun ısıtma sisteminin yer aldığı kalorifer dairesi de D blokta bulunmaktadır.

80. Yıl Suludere İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Kiraz
    Okulun Telefonu: 232 572 36 99
    Okulun Faksı:
    Okulun Adresi:
    Okulun Web Adresi:
    http://suludereioo.meb.k12.tr
    Okulun E-Posta Adresi: 637903@meb.k12.tr
    Okulun Müdürü: Necmi Kuş
    Okulun Ulaşım Bilgileri:
    Metropol İçi / Dışı : İçi
    Ulaşım Durumu : Karayolu